Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Otro personal de limpieza > Vzdrževalec/čistilec Prezračevalnih Sistemov - M/ž

VZDRŽEVALEC/ČISTILEC PREZRAČEVALNIH SISTEMOV - M/Ž

Contrato en Eslovenia de Otro personal de limpieza

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Otro personal de limpieza.

Poklici za preprosta dela : Čistilci/čistilke in pomočniki/pomočnice ipd : Pralci vozil/pralke vozil, čistilci/čistilke oken, pralci/pralke perila in drugi ročni čistilci/druge ročne čistilke : Drugi čistilci/druge čistilke

Descripción de la oferta de trabajo:

DRUGI ČISTILCI, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, V SVOJ KOLEKTIV VABIMO VZDRŽEVALCA/ČISTILCA PREZRAČEVALNIH SISTEMOV

- DELO JE TERENSKO - PO SLOVENIJI, V VEČ IZMENAH

- MOŽNOSTJO ZAPOSLITVE ZA NEDOLOČEN ČAS, S 6 MESEČNIM POSKUSNIM DELOM

- VARNO ZAPOSLITEV V UREJENEM DELOVNEM OKOLJU

- DINAMIČNO DELO IN VSAKODNEVNE IZZIVE

- NUDIMO REDNO, POŠTENO IN STIMULATIVNO PLAČILO.

PRIČAKUJEMO

-ODGOVORNOST ZA KAKOVOSTNO OPRAVLJANJE DELA TER SKRBNO RAVNANJE Z DELOVNIMI SREDSTVI

-ODLIČNO SODELOVANJE V TIMU

-DELAVNOST, SAMOSTOJNOST IN NATANČNOST.

, Delo na terenu, Željeno-izpit za dvižno ploščad in/ali viličarja -znanje na področju elektrike/elekrtotehnike,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: EKOENERGETIKA, družba za čiščenje, pregledovanje prezračevalnih sistemov in energetiko, d.o.o., Vrazova ulica 9 , 2270 ORMOŽ.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KUKOVEC UROŠ
Contact Phone: 041 793 764
Contact Email: infoekoenergetika.si

Identificador de la vacante:NT78020.

Ver las 69 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Otro personal de limpieza ofertadas.