Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Educadores para necesidades especiales > Vychovatel/ka, Vychovatelé Pro Dospělé Se Speciálními Vzdělávacími Potřebami

Vychovatel/ka, Vychovatelé pro dospělé se speciálními vzdělávacími potřebami

Oferta de Educadores para necesidades especiales en Ústecký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Educadores para necesidades especiales.

Specialisté : Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání : Ostatní specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání : Učitelé a vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem.

Jedná se o pracovní místo vychovatele v DOZP Všebořice.

Požadujeme: uchazeč musí prokázat odbornou kvalifikaci dle Zákona o pedagogických pracovnících č. 563/2004 Sb. a bezúhonnost.

Nabízíme: platové zařazení: 9. plat. třída dle NV č. 341/2017 Sb. v platném znění, platový stupeň dle délky započitatelné praxe podle ZP, pedagogický příplatek + příplatek osobní + čerpání benefitů ze Sociálního programu zaměstnavatele. Zkušební doba 3 měsíc, pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení, příspěvek na stravování zajišťované zaměstnavatelem (vlastní kuchyně), čerpání zaměstnaneckých benefitů ze Sociálního programu zaměstnavatele, zvláštní prémie, 8 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové dovolené

Kontakt: Strukturované životopisy zasílat na e-mail: dozp-ul.cz" target="_blank" rel="nofollow">personalnidozp-ul.cz

Región: Ústecký kraj.

Ver 130 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 29490 mínimo y 34050 máximo (CZK mensual).

Empleador: Domovy pro osoby se zdravotním postižením Ústí nad Labem, příspěvková organizace.

Obraťte se na kontaktní osobu. Ilona Fryčová, personalista. Tel.: +420 475 666 610. E-mail: dozp-ul.cz" target="_blank" rel="nofollow">personalnidozp-ul.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 475 666 610
  • Correo electrónico: personalnidozp-ul.cz

Identificador de la vacante:18078900741.

Ver las 274 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Educadores para necesidades especiales ofertadas.