Vychovatel, Speciální pedagogové. Kraj Vysočina

Ofertas de trabajo en República Checa (Kraj Vysočina) de Profesionales de la enseñanza

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes.
Specialisté : Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání : Ostatní specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání : Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení.

Descripción de la oferta de trabajo:
Požadavky: - Úcta ke svěřeným dětem, zájem o děti, respekt k jejich individualitě. - Schopnost posoudit vlastní možnosti vzhledem k dítěti. - Schopnost zaujmout svojí osobností. - Schopnost posoudit možnosti dítěte. - Schopnost pracovat s konflikty a chybami. - Snaha o předcházení selhání dítěte. - Odpovědnost a samostatnost. - Schopnost samostatného úsudku a rozhodování v krizové situaci. - Schopnost spolupráce v týmu - Aktivita, kreativita, flexibilita, loajalita. - Podíl na rozvoji celého zařízení. - Vysoké pracovní nasazení. - Dostatečná psychická odolnost vůči stresu a zvládání náročných situací s dětmi. - Zájem o další vzdělávání a sebevzdělávání, sledování novinek v oblasti školství. - Požadavky na kvalifikaci podle zákona o pedagogických pracovnících /lze i doplnit/ - Schopnost řízení služebního auta. - Dostupnost v mimopracovní době -Speciální pedagogika podmínkou /lze doplnit studiem při práci/ - Hrubý plat je stanoven dle platových tabulek MŠMT -Zařazení do platové třídy dle dosaženého vzdělání /9.-11. pl.tř./ Žádosti s přiloženým životopisem zasílejte na email: vackovaReemplazar por una arrobavuvm.cz, Dovolená navíc, Jiné výhody

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Kraj Vysočina.

Ver 122 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 21570.0 CZK mínimo y 26740.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Mgr. Lenka Vacková

Empresa: Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1.

Dirección: K Rakůvkám č.p. 916/1, 594 01 Velké Meziříčí.

Contacto: Mgr. Lenka Vacková

Ver las 285 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.