Vrchní sestry v oblasti péče o seniory. Středočeský kraj

Trabajo en República Checa (Středočeský kraj) de Directores de servicios de cuidado de las personas de edad

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores y gerentes de servicios profesionales : Directores de servicios de cuidado de las personas de edad.
Zákonodárci, vedoucí a řídící pracovníci : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti výroby, informačních technologií, vzdělávání a v příbuzných oborech : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti vzdělávání, zdravotnictví, v sociálních a příbuzných oblastech : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti péče o seniory.

Descripción de la oferta de trabajo:
Místo pracoviště: - Marie Pujmanové 2045, 251 01 Říčany u Prahy Prvotní kontakt: - tel.: 608 041 545 od 08:00 do 17:00 - e-mail: reditelReemplazar por una arrobadomovpks.cz Upřesňující údaje: - Jedná se o práci v domově pro seniory v Říčanech u Prahy, na pozici vrchní sestry v příspěvkové organizaci. Vykazovaní na zdravotní pojišťovny, spolupráce s lékaři, plánovaní směn sestrám, Držitel hodnocení 5***** od APSS, celková kapacita domova 55 klientů, domov rodinného typu, nástup dle dohody cca od 1.12.2017., možnost zaškolení, požadované vzdělání zdravotního směru s registrací, zkušenosti s vedením kolektivu, vztah k cílové skupině, plat. zařazení dle tabulek, český jazyk na min. dobré úrovni. Možnost práce částečně home office, možný i zkrácený úvazek Zaměstnanecké výhody: - Pružná pracovní doba, notebook, mobil, home office, dotované obědy, 5 týdnů dovolené, sick day, odměny, FKSP, Smoothie, masáže, manikúra, penzijní připojištění ….

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Středočeský kraj.

Ver 448 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 20.

Salario: 26000.0 CZK mínimo y 37000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Ing.,Bc. Václav Brácha, ředitel

Empresa: Domov Pod Kavčí Skálou, poskytovatel sociálních služeb.

Contacto: Ing.,Bc. Václav Brácha, ředitel

Email: reditelReemplazar por una arrobadomovpks.cz

Teléfono: +420 323 632 423.

Ver las 33 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores y gerentes de servicios profesionales : Directores de servicios de cuidado de las personas de edad ofertadas.