Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Guardias de protección > Vratar-receptor M/ž - M/ž

VRATAR-RECEPTOR M/Ž - M/Ž. Eslovenia

Empleo de Guardias de protección en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Guardias de protección.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za varovanje oseb in premoženja : Poklici za varovanje oseb in premoženja : Varnostniki/varnostnice

Descripción de la oferta de trabajo:

VRATAR, poskusno delo , Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40, NADZOROVANJE GIBANJA ZNOTRAJ VAROVANEGA OBMOČJA PODJETJA, USMERJANJE IN KONTROLA TRANSPORTA,  RECEPTORSKA IN KURIRSKA OPRAVILA, ODKLEPANJE IN ZAKLEPANJE, UPRAVLJANJE Z VIDEONADZOROM IN ALARMNIM SISTEMOM, Od kandidatov pričakujemo: veščine dela in komuniciranja s strankami, zmožnost samostojnega dela in mikroorganizacije svojih nalog, pripravljenost na delo v turnusu, odločnost, iznajdljivost, preudarnost, zanesljivost in predanost vlogi, ki jo delo varovanja zahteva.

Delovno mesto je primerno za osebe s statusom invalida, upoštevaje izpolnjevanje pogojev ter preostalo delazmožnost osebe., večizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: ARCONT IP, PROIZVODNJA OKEN IN PODJETJE ZA USPOSABLJANJE IN ZAPOSLOVANJE INVALIDOV, D.O.O., LJUTOMERSKA CESTA 30, 9250 GORNJA RADGONA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SVETEC-ŠOOŠ METKA
Contact Phone: 02 564 42 06
Contact Email: kadriarcont.si

Identificador de la vacante:NM24407.

Ver las 621 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Guardias de protección ofertadas.