Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Peones de la industria manufacturera > Vpenjalec V Vuzenici - M/ž

VPENJALEC V VUZENICI - M/Ž. Eslovenia

Oferta de Peones de la industria manufacturera en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Poklici za preprosta dela : Poklici za preprosta rudarska in gradbeniška dela ter preprosta dela v predelovalnih dejavnostih, transportu ipd : Delavci/delavke za preprosta dela v predelovalnih dejavnostih : Delavci/delavke za preprosta dela v predelovalnih dejavnostih, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

DELAVCI ZA PREPROSTA DELA V PREDELOVALNIH DEJAVNOSTIH, D. N., poskusno delo , Določen čas, 1 mesec, polni delovni čas, 40, VPENJANJE STROJEV IN NAPRAV,

VPENJANJE, UMERJANJE, OBDELOVANJE RAZLIČNIH KOMADOV,

PRITRJEVANJE MANJŠIH KOVINSKIH KOMPONENT NA STROJE,

ODPRAVLJANJE ZASTOJEV NA ORODJIH, STROJIH IN NAPRAVAH,

IZVAJANJE STANDARDNIH POSTOPKOV ZA MENJAVE ORODIJ,

OSTALA DELA PO NAVODILIH NADREJENEGA. , PRIČAKUJEMO POZNAVANJE IN RAZUMEVANJE REZULTATOV MERITEV,

IZKUŠNJE NA PODOBNEM DELOVNEM MESTU,

DOBRE ROČNE SPRETNOSTI,

ZAKLJUČENO IV. STOPNJO IZOBRAZBE STROJNE SMERI,

PRIPRAVLJENOST NA DELO V VEČ IZMENAH,

ODGOVOREN ODNOS DO DELA. NUDIMO RAZNOLIKO IN RAZGIBANO DELO,

DODATNA MOTIVACIJSKA IZPLAČILA GLEDE NA LASTNO DELOVNO UČINKOVITOST,

ORGANIZIRANO TOPLO MALICO V PODJETJU,

USTREZNO UVAJANJE V DELO,

PRILOŽNOST, DA SE PRIDRUŽITE KOLEKTIVU, KI JE DEL SVETOVNE AVTOMOBILSKE INDUSTRIJE., večizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: TRENKWALDER KADROVSKE STORITVE, D.O.O., Leskoškova cesta 9 D, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: HREN SARA
Contact Phone: 030 616 586
Contact Email: s.hrentrenkwalder.com

Identificador de la vacante:NZ96320.

Ver las 719 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.