VOZNIK KOMBIJA V MEDNARODNEM PROMETU - M/Ž. Gorenjska

Demanda de Conductores de automóviles, taxis y camionetas en Eslovenia (Gorenjska)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas : Conductores de automóviles, taxis y camionetas.
Upravljavci/upravljavke strojev in naprav, industrijski izdelovalci/industrijske izdelovalke in sestavljavci/sestavljavke : Vozniki/voznice, upravljavci/upravljavke transportnih naprav in premičnih strojev : Vozniki/voznice avtomobilov, lahkih dostavnih vozil in motornih koles : Vozniki/voznice avtomobilov, taksijev in lahkih dostavnih vozil.

Descripción de la oferta de trabajo:
VOZNIK LAHKEGA DOSTAVNEGA VOZILA, poskusno delo 1 mesec, Določen čas oz. možnost dolgoročnega sodelovanja, polni delovni čas, 40 ur, Vožnja kombija v mednarodnem prometu, skrb za prevzem in dostavo blaga, prevzem in preverjanje transportne dokumentacije, ki spremlja blago, vodenje evidenc, skrb za vzdrževanje in čistočo vozila., Od kandidata pričakujemo: vozniški izpit B kategorije (brez omejitev), lasten prevoz na delo (do sedeža podjetja), urejenost, natančnost, fleksibilnost in sposobnost timskega dela. Nudimo stimulativno in redno plačilo. Zaželene so vsaj 2 letne izkušnje z vožnjo kombija ali tovornega vozila v mednarodnem prometu. Zaželeno je znanje angleškega ali nemškega jezika., gibljiv/nestalen urnik

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 334 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 08/12/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: PRONIK, MARKETING, MANAGMENT, D.O.O., JESENICE.

Dirección: GREGORČIČEVA ULICA 8, 4270 JESENICE.

Contacto: ZUBANOVIČ LEANDRA

Email: leandraReemplazar por una arrobasiol.net

Teléfono: 041 973 900.

Ver las 663 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas : Conductores de automóviles, taxis y camionetas ofertadas.