VOZNIK AVTOBUSA - M/Ž. Savinjska. Eslovenia

Trabajo de Conductores de autobuses y tranvías en Eslovenia (Savinjska)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de autobuses y tranvías.
Upravljavci/upravljavke strojev in naprav, industrijski izdelovalci/industrijske izdelovalke in sestavljavci/sestavljavke : Vozniki/voznice, upravljavci/upravljavke transportnih naprav in premičnih strojev : Vozniki/voznice težkih tovornjakov in avtobusov : Vozniki/voznice avtobusov ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
VOZNIK AVTOBUSA, Določen čas oz. do 30.6.2018 z možnostjo podaljšanja, polni delovni čas, 40 ur, VOŽNJA AVTOBUSA NA OSNOVI RAZPOREDA IN POTNEGA NALOGA, SKRB ZA VARNO VOŽNJO IN PRAVILEN ODNOS DO POTNIKOV, PRODAJA VOZOVNIC POTNIKOM TER KONTROLA VELJAVNOSTI VOZOVNIC, DNEVNO OBRAČUNAVANJE IN ODDAJANJE IZTRŽKA, SPROTNO IN PRAVILNO IZPOLNJEVANJE PREVOZNE DOKUMENTACIJE, SKRB ZA TEHNIČNO BREZHIBNOST, UREJENOST IN ČISTOČO AVTOBUSA, slovenski jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, vozniške izkušnje 2 leti na vozilih C kategorije ali 1 leto na vozilih D kategorije, vabimo kandidate na območju Rogaške Slatine in Kozjanskega, gibljiv/nestalen urnik

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 374 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/09/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 9 o más plazas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: IZLETNIK CELJE d.o.o. Prometno in turistično podjetje.

Dirección: Aškerčeva ulica 20 , 3000 CELJE.

Contacto: URLEP VINTER BOŽENA

Email: kadrovskaReemplazar por una arrobaizletnik.si

Teléfono: 051 362 140.

Ver las 145 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de autobuses y tranvías ofertadas.