Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Conductores de camiones pesados > Voznik - šifra 4018 - M/ž

Oferta de empleo en Eslovenia (Podravska) de Conductores de camiones pesados

Voznik - šifra 4018 - M/ž

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados.

Upravljavci/upravljavke strojev in naprav, industrijski izdelovalci/industrijske izdelovalke in sestavljavci/sestavljavke : Vozniki/voznice, upravljavci/upravljavke transportnih naprav in premičnih strojev : Vozniki/voznice težkih tovornjakov in avtobusov : Vozniki/voznice težkih tovornjakov in vlačilcev

Descripción de la oferta de trabajo:

VOZNIK TOVORNJAKA, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, PREVOZ POŠTNIH SKLEPOV NA I, II.

IN III.

RAVNI TRANSPORTA, NAKLADANJE IN RAZKLADANJE POŠTNE TVARINE, MATERIALA IN BLAGA.

VZDRŽEVANJE VOZILA.

DOSTAVLJANJE PAKETNIH, PALETNIH IN TEŽJIH KOSOVNIH POŠILJK IN BLAGA, DOSTAVLJANJE POŠILJK HITRE POŠTE, PRENOS POŠILJK V POŠTNA SPRAVILIŠČA IN DOSTAVNIKE TER POBIRANJE POŠILJK IZ POŠTNIH NABIRALNIKOV.

OPRAVLJANJE SPREJEMA IN DOSTAVE V POSLOVNIH PROSTORIH UPORABNIKOV, DELOVANJE SKLADNO S PREDPISI S PODROČJA VARNOSTI IN ZDRAVJA PRI DELU IN VARSTVA PRED POŽAROM.

IZVAJANJE DRUGIH OPRAVIL SKLADNO Z USPOSOBLJENOSTJO IN NAVODILI., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, slovenski jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno, IZOBRAZBA VOZNIK OZ.

DRUG USTREZEN POKLIC, NIŽJE POKLICNO IZOBRAŽEVANJE IN 5 LET DELOVNIH IZKUŠENJ S PODROČJA DELA OZ.

KONČANA OSNOVNA ŠOLA IN 8 LET DELOVNIH IZKUŠENJ S PODROČJA DELA.

DELO V NOČNEM ČASU.

ZAŽELJENO: IZPIT ZA E KATEGORIJO, OPRAVLJEN TEČAJ VARNE VOŽNJE IN ADR.

IZBRAN KANDIDAT BO MORAL PREDLOŽITI POTRDILO O NEKAZNOVANJU IN POTRDILO, DA NI V KAZENSKEM POSTOPKU.

OBVEZEN IZPIT ZA OBE OZNAČENI KATEGORIJI (B IN C), KODA 95.

POGODBA O ZAPOSLITVI SE BO SKLENILA ZA NEDOLOČEN ČAS.

KANDIDAT NAJ V PROŠNJI NAVEDE NA KATERO DELOVNO MESTO SE PRIJAVLJA.

UPOŠTEVANE BODO PROŠNJE PRISPELE PO POŠTI NA NASLOV: POŠTA SLOVENIJE D.O.O., PE PLC ODDELEK ZA KADROVSKE ZADEVE, ZAGREBŠKA 106, 2000 MARIBOR., večizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 194 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: POŠTA SLOVENIJE d.o.o.; POŠTA SLOVENIJE d.o.o., PE POŠTNI LOGISTIČNI CENTER MARIBOR.

Dirección: Zagrebška cesta 106 , 2000 MARIBOR.

Ver las 1,219 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados ofertadas.