Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Supervisores de tiendas y almacenes > Vodja Trgovine - M/ž

Trabajar en Eslovenia de Supervisores de tiendas y almacenes

Vodja Trgovine - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke v trgovinah : Trgovski poslovodja/trgovska poslovodkinja

Descripción de la oferta de trabajo:

POSLOVODJA PRODAJNE ENOTE, poskusno delo 5 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, IZVAJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH DEL IZ DELOVNEGA PODROČJA ORGANIZACIJSKE ENOTE, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI ANALIZ, INFORMACIJ, LETNIH POROČIL, PLANOV, STROKOVNIH GRADIV ZA JAVNE RAZPISE IN DRUGIH GRADIV S PODROČJA SVOJEGA DELA, SODELOVANJE PRI NAČRTOVANJU IN IZVAJANJE STRATEGIJE PRODAJE, PRIPRAVA PREDLOGOV RAZVOJA PODROČJA PRODAJE IN PRODAJNIH MATERIALOV, NAČRTOVANJE PRODAJNIH LINIJ ARTIKLOV, ORGANIZIRANJE, NAČRTOVANJE, KOORDINIRANJE IN VODENJE DELA TRGOVINE, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI INFORMACIJ ZA POSAMEZNE PROMOCIJSKE IN PRODAJNE AKCIJE, UPRAVLJANJE Z ZALOGAMI BLAGA, VODENJE IN IZVAJANJE POPISOV ZALOG IN PRODAJNEGA MATERIALA, VODENJE PREDPISANIH EVIDENC IN PRIPRAVA PODATKOV ZA PRENOS V KNJIGOVODSTVO, SPREMLJANJE IN IZVAJANJE POPRODAJNIH AKTIVNOSTI, PLANIRANJE IN VODENJE STROŠKOV IZ SVOJEGA PODROČJA DELA TER SKRB ZA REALIZACIJO POGODB IZ PODROČJA DELA, SODELOVANJE PRI IZVAJANJU POSTOPKOV JAVNIH NAROČIL S PODROČJA SLUŽBE, UREJANJE ARHIVA S SVOJEGA PODROČJA DELA, SPREMLJANJE PODROČNE ZAKONODAJE, SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH DEL IZ DELOVNEGA PODROČJA SLUŽBE, PO NALOGU DIREKTORJA OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG V SKLADU Z ZAKONODAJO, SPLOŠNIMI AKTI ZAVODA IN STROKOVNO USPOSOBLJENOSTJO., veščine prodajnega komuniciranja, organizacijske in komunikativne sposobnosti, znanje računalniških programov s področja dela, poznavanje postopkov javnega naročanja in blagajniškega poslovanja Delo z računalnikom Delovni čas: enoizmensko delo, občasno delo v manj ugodnem delovnem času, delo ob sobotah in nedeljah.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Javni zavod Ljubljanski grad, Grajska planota 1 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: VALENTINČIČ NIKA
Contact Phone: 01 306 42 40
Contact Email: nika.valentincicljubljanskigrad.si

Identificador de la vacante:NN57427.

Ver las 162 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Supervisores de tiendas y almacenes ofertadas.