Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > director de publicidad/directora de publicidad > Vodja Službe Za Promocijo, Prodajo In Komuniciranje Vii/2, G027911 - M/ž

VODJA SLUŽBE ZA PROMOCIJO, PRODAJO IN KOMUNICIRANJE VII/2, G027911 - M/Ž

Oferta de trabajo de director de publicidad/directora de publicidad en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de ventas, comercialización y desarrollo › Directores de publicidad y relaciones públicas › director de comunicación/directora de comunicación › director de publicidad/directora de publicidad.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke › Menedžerji/menedžerke za trženje, prodajo in razvoj › Menedžerji/menedžerke za oglaševanje in odnose z javnostmi.

Descripción de la oferta de trabajo:

PROMOCIJSKI MENEDŽER, poskusno delo 5 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VODI, ORGANIZIRA, KOORDINIRA IN NADZIRA VSE DEJAVNOSTI PROMOCIJE, PRODAJE IN KOMUNICIRANJA SLOVENSKE FILHARMONIJE. PRIPRAVLJA OSNUTEK STRATEŠKEGA NAČRTA NA PODROČJU PROMOCIJE IN KOMUNICIRANJA SLOVENSKE FILHARMONIJE. ORGANIZIRA IN VODI PROTOKOLARNE ZADEVE SLOVENSKE FILHARMONIJE. PRIPRAVLJA PROMOCIJSKA, MEDIJSKA IN PROTOKOLARNA BESEDILA V SLOVENSKEM IN ANGLEŠKEM JEZIKU. SKRBI ZA KOMUNIKACIJO IN POSLOVNO SODELOVANJE S KLJUČNIMI STRATEŠKIMI IN POSLOVNIMI PARTNERJI NA PODROČJU PROMOCIJE, PRODAJE, KOMUNICIRANJA IN SPONZORSTEV. VODI STROŠKOVNIK NA PODROČJU PROMOCIJE, PRODAJE IN KOMUNICIRANJA. SVETUJE DIREKTORJU IN POMOČNIKOMA DIREKTORJA. POROČA DIREKTORJU IN POMOČNIKOMA DIREKTORJA. SPREMLJA PRIMERNE OBČINSKE, NACIONALNE IN MEDNARODNE RAZPISE IN POZIVE. PRIPRAVLJA PRIJAVE SLOVENSKE FILHARMONIJE NA RAZPISE. ORGANIZIRA IN KOORDINIRA PRIPRAVO STRATEŠKIH GRAFIČNIH GRADIV, GRAFIČNE PODOBE SEZONE IN IZVEDBENIH GRAFIČNIH GRADIV. SODELUJE PRI PRIPRAVI LETNEGA PROGRAMA DELA NA PODROČJU PROMOCIJE, PRODAJE IN KOMUNICIRANJA. PRIPRAVLJA LETNO POROČILO NA PODROČJU, PROMOCIJE, PRODAJE IN KOMUNICIRANJA. OPRAVLJA VSA DRUGA DELA IN NALOGE V SKLADU Z ZAHTEVAMI IN NAVODILI NADREJENEGA.

, Znanja na področju komuniciranja z mediji, poglobljena znanja o promociji preko spletnih medijev, poglobljena znanja o analizi podatkov na področju promocije, prodaje in komuniciranja, sposobnost pogajanja, znanja o pripravi temeljnih poslovnih dokumentov (naročilnice, pogodbe, poročila ipd.), znanja na področju prijav na razpise, znanja na področju protokola, obvladovanje orodij okolja Microsoft Office na visoki ravni.

Prednost bodo imeli kandidati: z znanji na področju priprave grafičnih materialov, z znanji na področju organizacije dogodkov, z delovnimi izkušnjami s področja kulture.

Pisna prijava mora vsebovati: izjavo o izpolnjevanju pogoja glede zahtevane izobrazbe, iz katere mora biti razvidna stopnja in smer izobrazbe ter leto in ustanova, na kateri je bila izobrazba pridobljena (kopija diplome ali magisterija), izjavo z opisom delovnih izkušenj, ki vsebuje navedbo vseh dosedanjih zaposlitev z datumom sklenitve in prenehanja delovnega razmerja pri posameznem delodajalcu z  opisom del in nalog, ki jih je kandidat opravljal pri posameznem delodajalcu, kratek življenjepis, v katerem naj kandidat poleg formalne izobrazbe navede tudi druga znanja in veščine, ki jih je pridobil, druga dokazila, ki se nanašajo na prednostne kriterije. , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1229 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 3 años.

Empleador: SLOVENSKA FILHARMONIJA, Kongresni trg 10 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ERJAVEC KLAVDIJA
Contact Phone: 01 241 08 14
Contact Email: klavdija.erjavecfilharmonija.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Febrero de 2024, y con identificador de la vacante:PD94771.

Ver las 2 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de ventas, comercialización y desarrollo › Directores de publicidad y relaciones públicas › director de comunicación/directora de comunicación › director de publicidad/directora de publicidad ofertadas.