Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Supervisores de secretaría > Vodja Sprejemne Pisarne - M/ž

VODJA SPREJEMNE PISARNE - M/Ž. Eslovenia

Vacantes de Supervisores de secretaría en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Supervisores de secretaría.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Splošni in specializirani poslovni sekretarji/splošne in specializirane poslovne sekretarke : Vodje pisarne

Descripción de la oferta de trabajo:

VODJA PISARNE, poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, -VODENJE ADMINISTRATIVNEGA DELA SPREJEMA IN ODPUSTA,

-OBRAČUNAVANJE ZDRAVSTVENIH STORITEV IN FAKTURIRANJE,

-PISANJE VABIL ZA SPREJEM OTROK V ZDRAVILIŠČE,

-VPIS SPREMLJEVALCEV V KNJIGO GOSTOV IN PRIJAVA PRISTOJNEMU ORGANU ZA NOTRANJE ZADEVE,

-UREJANJE KARTONOV IN ARHIVIRANJE,

-OPRAVLJANJE ZDRAVSTVENE STATISTIKE Z VSEMI POROČILI,

-VSEBINSKO IN ORGANIZACIJSKO PRIPRAVLJANJE PROGRAMOV ZA PREDŠOLSKE IN ŠOLSKE OTROKE,

-TRŽENJE PROGRAMOV IN IZVAJANJE MARKETINŠKIH AKTIVNOSTI,

-SESTAVLJANJE POGODB,

-IZDELAVA OBRAČUNOV ZA POSAMEZNE SKUPINE OZIROMA STORITVE, VODENJE IN IZVAJANJE ADMINISTRATIVNIH DEL AMBULANTE,

-PISANJE, DISTRIBUCIJA IN ARHIVIRANJE ZDRAVNIŠKIH IZVIDOV TER DRUGIH OBVESTIL,

-PRETIPKAVANJA DIKTIRANIH POROČIL,

-PRIPRAVA PACIENTOV IN NJIHOVIH STARŠEV NA PREGLED,

-NAROČANJE PACIENTOV TER VODENJE KNJIGE NAROČENIH PACIENTOV,

-POBIRANJE, VODENJE IN ODDAJANJE GOTOVINE,

-SKRB ZA OPTIMALNO ZALOŽENOST AMBULANT S PISARNIŠKIM MATERIALOM,

-REDNO IZOBRAŽEVANJE NA PODROČJU STROKE IN VARSTVA PRI DELU,

-KONTINUIRANO SODELOVANJE PRI VPELJAVI IZBOLJŠAV NA DELOVNEM MESTU,

-SPREMLJANJE E-POŠTE ,

-IZVAJANJE IN SKRB ZA E-NAROČANJE,

-SPREMLJANJE OKROŽNIC ZZZS,

-OBVLADOVANJE RAČUNALNIŠKIH PROGRAMOV IN ORODIJ NA DELOVNEM PODROČJU,

-UREJANJE ADMINISTRACIJE Z DELOVNEGA PODROČJA,

-POZNAVANJE PROGRAMA PREPREČEVANJA OKUŽB V ZAVODU,

-OPRAVLJANJE DRUGIH DEL IN NALOG V OKVIRU STROKE PO NAVODILU VODJE SLUŽBE.

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: MLADINSKO KLIMATSKO ZDRAVILIŠČE RAKITNA, RAKITNA 96, 1352 PRESERJE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MITROVIČ GORDANA
Contact Phone: 01 36 59 805
Contact Email: gordana.mitrovicmkz-rakitna.si

Identificador de la vacante:NL73025.

Ver las 188 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Supervisores de secretaría ofertadas.