Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Directores de publicidad y relaciones públicas > Vodja Službe (šifra Dm 7) V Službi Za Odnose Z Javnostmi - M/ž

Ofertas de Directores de publicidad y relaciones públicas en Eslovenia

Vodja Službe (šifra Dm 7) V Službi Za Odnose Z Javnostmi - M/ž

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de ventas, comercialización y desarrollo : Directores de publicidad y relaciones públicas.

Menedžerji : Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke : Menedžerji/menedžerke za trženje, prodajo in razvoj : Menedžerji/menedžerke za oglaševanje in odnose z javnostmi

Descripción de la oferta de trabajo:

VODJA SLUŽBE ZA ODNOSE Z JAVNOSTMI, poskusno delo , Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, -VODENJE IN ORGANIZACIJA DELA V NOE,

-NEPOSREDNA POMOČ PRI VODENJU STROKOVNIH NALOG NA DELU DELOVNEGA PODROČJA MINISTRSTVA OZIROMA NOTRANJE ORGANIZACIJSKE ENOTE,

-VODENJE PROJEKTNIH SKUPIN,

-SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV,

-OPRAVLJANJE DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH NALOG,

-VODENJE IN SODELOVANJE V NAJZAHTEVNEJŠIH PROJEKTNIH SKUPINAH.

, Končano najmanj visokošolsko univerzitetno izobraževanje (prejšnje)/visokošolska univerzitetna izobrazba (prejšnja) ali specialistično izobraževanje po visokošolski strokovni izobrazbi (prejšnje)/specializacija po visokošolski strokovni izobrazbi (prejšnja) oziroma magistrsko izobraževanje (druga bolonjska stopnja)/magistrska izobrazba (druga bolonjska stopnja)/ visokošolsko izobraževanje druge stopnje in podobno izobraževanje/visokošolska izobrazba druge stopnje, drugje nerazporejeno-6 let delovnih izkušenj-opravljeno obvezno usposabljanje za imenovanje v naziv;

-znanje uradnega jezika-državljanstvo Republike Slovenije-ne smejo biti pravnomočno obsojeni zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in ne smejo biti obsojeni na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev-zoper njih ne sme biti vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti. Celotno natečajno besedilo s PRIJAVNIM OBRAZCEM je dosegljivo na spletni strani Ministrstva za javno upravo (http://www.mju.gov.si/si/delovna_podrocja/objave_prostih_delovnih_mest/javni_natecaji/).,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 6 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: MINISTRSTVO ZA KULTURO, Maistrova ulica 10 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: RIFELJ VESNA
Contact Phone: 01 369 59 73
Contact Email: gp.mkgov.si

Identificador de la vacante:NL09648.

Ver las 61 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de ventas, comercialización y desarrollo : Directores de publicidad y relaciones públicas ofertadas.