VODJA SKUPNE NOTRANJE REVIZIJSKE SLUŽBE - NOTRANJI REVIZOR PODSEKRETAR - M/Ž

Ofertas de empleo de Contables en Gorenjska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Contables.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za finančno poslovanje : Računovodje/računovodkinje.

Descripción de la oferta de trabajo:
STROKOVNJAKI ZA RAČUNOVODSTVO, REVIZIJO IPD., poskusno delo 5 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, VODENJE SLUŽBE ZA NOTRANJO REVIZIJO, DOLGOROČNO NAČRTOVANJE REVIZIJ , LETNO NAČRTOVANJE REVIZIJ , DOLOČITEV REVIZIJSKIH TEHNIK IN METOD VZORČENJA , DOLOČANJE REVIZIJSKIH CILJEV ,PREIZKUŠANJE, PREISKOVANJE IN VREDNOTENJE PODATKOV IN INFORMACIJ S PODROČJA NOTRANJIH KONTROL PRI POSAMEZNIH REVIZIJAH , IZDELAVO IN ZBIRANJE REVIZIJSKEGA GRADIVA PRI POSAMEZNIH REVIZIJAH , PREGLED IN ODOBRITEV PREDLOGOV REVIZIJSKIH POROČIL IN PRIPOROČIL ZA IZBOLJŠANJE NOTRANJIH KONTROL , SODELOVANJE PRI RAZČIŠČEVALNIH SESTANKIH Z VODSTVOM REVIDIRANE ENOTE , IZDELAVO DOKONČNIH REVIZIJSKIH POROČIL IN PRIPOROČIL VODSTVU , SPREMLJANJE IZVAJANJA REVIZIJSKIH PRIPOROČIL , IZDELOVANJE LETNIH POROČIL , SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PLANA IZOBRAŽEVANJA ZA NOTRANJE REVIZORJE , SODELOVANJE Z URADOM ZA NADZOR PRORAČUNA, RAČUNSKIM SODIŠČEM, SKUPNOSTJO OBČIN IN DRUGIMI REVIZIJSKIMI ORGANI , ZAGOTAVLJANJE KAKOVOSTI DELA NOTRANJIH REVIZORJEV , urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, - OPRAVLJEN IZPIT ZA DRŽAVNEGA NOTRANJEGA REVIZORJA - CELOTNO BESEDILO JAVNEGA NATEČAJA Z OBRAZCEM ZA PRIJAVO JE OBJAVLJENO NA SPLETNI STRANI OBČINE JESENICE WWW.JESENICE.SI

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 295 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Más de 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OBČINA JESENICE.

Dirección: Cesta železarjev 6 , 4270 JESENICE.

Contacto: JUSTIN ALENKA

Email: alenka.justinReemplazar por una arrobajesenice.si

Teléfono: 04 58 69 231.

Ver las 367 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Contables ofertadas.