Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Empleados de control de abastecimientos e inventario > Vodja Skladišča - M/ž

VODJA SKLADIŠČA - M/Ž. Eslovenia

Vacantes en Eslovenia de Empleados de control de abastecimientos e inventario

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de control de abastecimientos e inventario.

Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje : Uradniki/uradnice v računovodstvu, knjigovodstvu, statistiki, financah, skladiščih, prometu, prodaji, nabavi ipd : Uradniki/uradnice v skladiščih, prometu, prodaji, nabavi ipd : Skladiščniki/skladiščnice ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

VODJA SKLADIŠČA, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, -VODI, RAZPOREJA, ORGANIZIRA IN NADZORUJE DELO IN DELAVCE V SKLADIŠČU,

-ORGANIZIRA, USKLAJUJE IN ZAGOTAVLJA IZVAJANJE DOSTAVE (ROKI, ORGANIZACIJA DOSTAVE, USTREZNOST),

-ZAGOTAVLJA PRAVOČASNO DOBAVO (NA DELOVNA MESTA IN KUPCEM),

-SPREMLJA ZALOGE V SKLADIŠČU IN OBLIKUJE NAROČILA/ODPOKLICE V DOGOVORU S SLUŽBO NABAVE,

-SPREMLJA ROKE DOBAV OD DNEVA NAROČILA DO DOSPETJA TER KONTROLIRA POTRDITEV NAROČIL S STRANI DOBAVITELJEV,

-IZBIRA NAJUGODNEJŠE PREVOZNIKE, ORGANIZIRA PREVOZ IN IZVAJA CARINSKE POSTOPKE PRI UVOZU BLAGA,

-NAČRTUJE, SPREMLJA IN IZVAJA UKREPE ZA OPTIMALNE ZALOGE,

-IZVAJA IN NADZORUJE MESEČNE, TEDENSKE IN STALNE AKTIVNOSTI V SKLADIŠČU,

-UKREPA, DA SE DELO OPRAVI V CELOTI, PRAVILNO, KAKOVOSTNO, PO PLANU IN V SKLADU Z DOKUMENTACIJO SISTEMA VODENJA KAKOVOSTI,

-SPREJEMA NAROČILA IN SKRBI ZA LOGISTIKO,

-SPODBUJA ZAPOSLENE H KAKOVOSTNEMU IN UČINKOVITEJŠEMU OPRAVLJANJU DELA,

-SKRBI ZA ČLOVEŠKE VIRE (IZOBRAŽEVANJE, NAPREDOVANJE, MOTIVACIJA, SKRB ZA RAZVOJ ČLOVEŠKIH VIROV, PREDLAGA VRSTO IZOBRAŽEVANJA…),

-SKRBI ZA UREJENOST SKLADIŠČA IN STANJA ZA IZVEDBO INVENTUR,

-UGOTAVLJA INVENTURNE RAZLIKE TER UKREPA ZA NJIHOVO ODPRAVO,

-DELO IZVAJA V SKLADU Z DELOVNIM NALOGOM, NAVODILI NADREJENEGA IN DOKUMENTACIJO SISTEMA VODENJA KAKOVOSTI,

-OPRAVLJA DRUGA DELA PO NALOGU NADREJENEGA.

, K prijavi vabimo kandidate, ki imajo zaključeno vsaj V. stopnjo ekonomske ali logistične smeri. Od kandidata pričakujemo sposobnost načrtovanja, organiziranja, kontroliranja in usklajevanja znotraj skladišča. Vsaj 2 leti delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu,  splošno računalniško pismenost in dobre komunikacijske sposobnosti ter sposobnosti za pogajanja.  Kandidatu nudimo dolgoročno sodelovanje.

Če ste pripravljeni sprejeti nove izzive in imate voljo do dela, se prijavite.

Vašo podrobno predstavitev z življenjepisom in poudarkom na vaših dosedanjih delovnih izkušnjah pošljite na e-mail naslov: kadrovska.sluzbastalekar.si  (v zadevi navedite "za vodjo skladišča").

, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: GEP ŠTALEKAR, GRAFIČNO EMBALAŽNO PODJETJE D.O.O., MISLINJSKA DOBRAVA 28 B, 2383 ŠMARTNO PRI SLOVENJ GRADCU.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GOLOB POLONA
Contact Phone: 02 88 39 800
Contact Email: kadrovska.sluzbastalekar.si

Identificador de la vacante:NT53798.

Ver las 833 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de control de abastecimientos e inventario ofertadas.