VODJA PROJEKTOV - GOOGLE ADWORDS IN INBOUND MARKETING - M/Ž

Oferta en Eslovenia (Podravska) de Profesionales de la publicidad y la comercialización

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za prodajo, trženje in odnose z javnostmi : Strokovnjaki/strokovnjakinje za oglaševanja in trženje.

Descripción de la oferta de trabajo:
STROKOVNJAKI ZA PRODAJO, OGLAŠEVANJE IN TRŽENJE, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, VODENJE PROJEKTOV NA PODROČJU GOOGLE ADWORDS IN INBOUND MARKETINGA (USKLAJEVANJE INTERNIH, EKIP IN PROCESOV, KOMUNIKACIJA S STRANKAMI), SKRB ZA DOSEGANJE ZASTAVLJENIH ROKOV IN KAKOVOSTI IZVEDBE, PRIPRAVA ANALIZ REZULTATOV., urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, nemški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, slovenski jezik razumevanje zadovoljivo, govorjenje zadovoljivo, pisanje zadovoljivo, Vsaj 1 leto izkušenj vodenja digitalnih projektov, zaželjene izkušnje z delom v agenciji. Poznavanje marketinga in trendov. Natančnost pri delu, organiziranost, odgovornost in predanost. Odlične sposobnosti vodenja in komunikacije z naročniki. Uporaba analitičnih orodij ter programskega orodja Microsoft Office. Odlične komunikacijske in motivacijske sposobnosti ter sposobnost tako samostojnega kot ekipnega dela. Znanje angleškega, nemškega in hrvaškega jezika. Opravljen certifikat Google AdWords individual. , dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 377 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 05/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: AGENCIJA NOVELUS, stiki z javnostjo in oglaševanje, d.o.o..

Dirección: Ulica heroja Nandeta 37 , 2000 MARIBOR.

Contacto: GRABROVEC MATEJ

Ver las 376 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización ofertadas.