Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental > Vodja Poslovne Enote 2 - M/ž

VODJA POSLOVNE ENOTE 2 - M/Ž. Eslovenia

Contratación en Eslovenia de Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Drugi zdravstveni strokovnjaki/druge zdravstvene strokovnjakinje : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za okoljsko zdravstvo in higieno

Descripción de la oferta de trabajo:

SANITARNI INŽENIR, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40, VLOGA VODJE POSLOVNE ENOTE JE ORGANIZACIJA DELOVNEGA PROCESA IN IZVAJANJE STORITEV, KI SO DOGOVORJENE Z NAROČNIKOM V KOMERCIALNI POGODBI TER NEPRESTANA SKRB ZA NEMOTENO IZVAJANJE DELA, KAMOR UVRŠČAMO TUDI DOSEGANJE ZASTAVLJENIH FINANČNIH CILJEV (STROŠKI IN PRISPEVEK POGODB) V SKLADU S CENOVNIMI KALKULACIJAMI, ORGANIZACIJO DELOVIŠČ, SKRB ZA OPTIMALNO ŠTEVILO DELAVCEV, USPOSABLJANJE DELAVCEV, SKRB ZA OPTIMALNO ŠTEVILO MATERIALA IN REŠEVANJE REKLAMACIJ, SKRB ZA POVEČEVANJE OBSEGA STORITEV TER NEPRESTANE POPRODAJNE AKTIVNOSTI., Organizacijske sposobnosti, komunikacijske in pogajalske sposobnosti, prodajne sposobnosti in sposobnost prepričevanja poslovnih partnerjev, iznajdljivost in fleksibilnost, samoiniciativnost, natančnost, inovativnost, kooperativnost, prilagodljivost in sposobnost timskega dela, ciljno in k uspehu usmerjena oseba, pozitivna naravnanost.  Obvezno: izobrazba zdravstvene ali sanitarne smeri (diplomirani sanitarni inženir ali diplomirana medicinska sestra oz. diplomirani zdravstvenik)., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ISS FACILITY SERVICES STORITVE IN TRGOVINA D.O.O., Tržaška cesta 53 , 2000 MARIBOR.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MATIJEVIČ BOJAN
Contact Email: kadrisi.issworld.com

Identificador de la vacante:NY94932.

Ver las 58 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental ofertadas.