Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Directores de ventas y comercialización > Vodja Podružnice Na Kitajskem - M/ž

VODJA PODRUŽNICE NA KITAJSKEM - M/Ž. Eslovenia

Contrato en Eslovenia de Directores de ventas y comercialización

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de ventas, comercialización y desarrollo : Directores de ventas y comercialización.

Menedžerji : Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke : Menedžerji/menedžerke za trženje, prodajo in razvoj : Menedžerji/menedžerke za trženje in prodajo

Descripción de la oferta de trabajo:

MENEDŽERJI ZA TRŽENJE IN PRODAJO, poskusno delo 6 mesecev, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40, OBLIKOVANJE IN ZAGOTAVLJANJE IZVAJANJA STRATEŠKIH CILJEV, RAZVOJNE STRATEGIJE IN POSLOVNIH POLITIK DRUŽBE, USMERJANJE IN KONTROLIRANJE POTEKA URESNIČEVANJA SPREJETIH PLANOV IN POLITIK DRUŽBE, SPREMLJANJE DELOVANJA POSLOVNIH REZULTATOV PODJETJA IN UKREPANJE V PRIMERU ODSTOPANJ, ODGOVORNOST IN POROČILA ORGANOM UPRAVLJANJA PODJETJA, RAZISKUJE MOŽNOST IZDELAVE NOVIH PRODUKTOV Z UPORABO OBSTOJEČIH TEHNOLOGIJ, OBDELUJE TER RAZČIŠČUJE TEHNIČNE ZAHTEVE KUPCEV TER JIM PONUJA REŠITVE, SODELUJE PRI PRIPRAVAH PROMOCIJ IN OBISKIH POSLOVNIH PARTNERJEV TER KREIRA POROČILA IN PREDSTAVITVE, VODENJE, ORGANIZIRANJE IN NADZIRANJE DEL V DRUŽBI, OPRAVLJANJE DELOVNIH NALOG NA SLUŽBENIH POTEH PO SLOVENIJI IN TUJINI., , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: FORI Skupina, upravljanje z naložbami d.o.o., Prešernova cesta 1 A, 3320 VELENJE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: WLODYGA KATJA
Contact Phone: 03 898 47 09
Contact Email: kadriforigroup.com

Identificador de la vacante:NL72186.

Ver las 538 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de ventas, comercialización y desarrollo : Directores de ventas y comercialización ofertadas.