Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Directores de recursos humanos > Vodja Področja/enote I (z Več Kot 5 Zaposlenimi), šifra Dm J017931, Splošna Služba - M/ž

Contratación de Directores de recursos humanos en Eslovenia

Vodja Področja/enote I (z Več Kot 5 Zaposlenimi), šifra Dm J017931, Splošna Služba - M/ž

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores de recursos humanos.

Menedžerji : Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke : Menedžerji/menedžerke upravno-administrativnih in poslovnih enot družbe : Kadrovski menedžerji/kadrovske menedžerke

Descripción de la oferta de trabajo:

VODJA SPLOŠNIH SLUŽB, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, VODENJE SPLOŠNE SLUŽBE IN KOORDINACIJA DELA TEHNIČNIH DELAVCEV ORG. ENOTE,SODELOVANJE IN USKLAJEVANJE DELA Z DRUGIMI ENOTAMI,ORGANIZIRANJE, VODENJE IN IZVAJANJE NALOG S PODROČJA VARSTVA PRI DELU IN POŽARNE VARNOSTI (SPREMLJANJE NORMATIVNIH AKTOV S PREDMETNEGA PODROČJA, SODELOVANJE Z ZUNANJIM IZVAJALCEM S PODROČJA VARSTVA PRI DELU, VODENJE EVIDENC V SKLADU S PREDPISI, NADZOR NAD IZVAJANJEM UKREPOV ZA VARNO DELO, POŽARNO VARNOSTJO IN VARSTVO OKOLJA, IZDELAVA POROČIL S PREDLOGI UKREPOV, IPD.), ODGOVORNOST ZA REDNO VZDRŽEVANJE STAVBE IN NJENE OKOLICE TER PROSTOROV, BAZENA IN TEHNIČNE OPREME (DNEVNI TEMELJNI PREGLED PROSTOROV IN NAPRAV, PREGLED, ODPRAVA MANJŠIH NAPAK, PRAVOČASNA ZAGOTOVITEV SERVISA, IPD.),NADZOR NAD PORABO ENERGIJE IN VODE TER PODAJANJE PREDLOGOV ZA VARČEVALNE UKREPE,

PODAJANJE PREDLOGOV ZA NUJNO ZAMENJAVO OPREME IN INVESTICIJSKO VZDRŽEVANJE,

VSA ORG. IN OPERATIVNA DELA V ZVEZI Z ZAVAROVANJEM OBJEKTOV IN NAPRAV,

PRIPRAVA DOKUMENTOV Z DELOVNEGA PODROČJA IN SKRB ZA IZVEDBO DOMAČIH TER TUJIH PROJEKTOV,

NADZOR IN SPREMLJANJE IZVAJANJA POSTOPKOV DELOVNEGA PODROČJA OZ. PODROČNE ENOTE,

SKRB ZA ZAKONITOST IZVEDBE POSTOPKOV ALI PROJEKTOV,

SKRB ZA RAZVOJ PODROČJA IN PERMANENTNO IZOB.,

SODEL.IN USKLAJEVANJE NALOG Z VODSTVOM TER DRUGIMI PODROČJI OZ. ENOTAMI., znanje angleškega jezika, znanja za uporabo računalniških programov, poznavanje predpisov s področja dela, komunikativnost, organizacijske sposobnosti,3 leta ustreznih delovnih izkušenj na primerljivih delovnih mestih.Prednost bodo imeli kandidati s poznavanjem področja javnega naročanja. Pogodba o zaposlitvi se lahko sklene samo s kandidatom / kandidatko, ki izpolnjuje pogoje za zasedbo delovnega mesta.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Empleador: UNIVERZA V LJUBLJANI, FAKULTETA ZA ŠPORT, GORTANOVA ULICA 22, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ZDEŠAR MAJA
Contact Phone: 01 520 77 33
Contact Email: ksfsp.uni-lj.si

Identificador de la vacante:NY57504.

Ver las 101 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores de recursos humanos ofertadas.