Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Supervisores de secretaría > Vodja Pisarne - M/ž

VODJA PISARNE - M/Ž. Eslovenia

Oferta de trabajo de Supervisores de secretaría en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Supervisores de secretaría.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Splošni in specializirani poslovni sekretarji/splošne in specializirane poslovne sekretarke : Vodje pisarne

Descripción de la oferta de trabajo:

VODJA PISARNE, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, VODENJE IN ARHIVIRANJE POSLOVNE DOKUMENTACIJE,

ADMINISTRATIVNA POMOČ,

SKRB ZA REKLAMACIJE IN ODGOVARJANJE NA DOPISE,

VODENJE IN OPRAVLJANJE KORESPONDENCE S STRANKAMI,

SODELOVANJE Z NADREJENIMI IN SODELAVCI V DRUGIH DRŽAVAH,

ORGANIZACIJA DOGODKOV,

DRUGA DELA PO NAVODILIH NADREJENEGA.

, Pričakujemo:  zaželena zaključena VI. stopnja izobrazbe družboslovne smeri,  aktivno znanje italijanskega jezika je pogoj,  primerljive predhodne delovne izkušnje, (administrativna dela, vodenje pisarne),  poznavanje MS Office,  odlične komunikacijske, organizacijske sposobnosti,  timsko naravnanost,,  hitro prilagodljivost in sposobnost večopravilnosti,  odgovornost in proaktiven pristop do dela. Nudimo: zaposlitev za določen čas s 3 mesečnim poskusnim delom in naknadno možnostjo zaposlitve za nedoločen čas, dodatna izobraževanja,  dinamično, pestro in odgovorno delo, sodelovanje na dolgi rok, v urejenem in stabilnem okolju, v majhnem in homogenem kolektivu,  redno in stimulativno plačilo,  začetek dela je možen takoj. Prijave s pripisom »Prijava na delovno mesto Vodja pisarne (m/ž)«, pošljite na selecta-adria.si" target="_blank" rel="nofollow">borutselecta-adria.si , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: SELECTA ADRIA, trgovina na debelo in drobno, d.o.o., Rožna dolina, cesta XI 8 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: LIČEN BORUT
Contact Phone: 051 304 590
Contact Email: borutselecta-adria.si

Identificador de la vacante:NZ96805.

Ver las 170 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Supervisores de secretaría ofertadas.