Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos > Vodja - Nadzornik čiščenja - M/ž

VODJA - NADZORNIK ČIŠČENJA - M/Ž. Eslovenia

Trabajar de Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za osebne storitve : Poklici za gospodinjska dela, hišniki/hišnice : Delovodje v dejavnosti čiščenja in za gospodinjstvo v uradih, hotelih in drugih ustanovah

Descripción de la oferta de trabajo:

DELOVODJE V DEJAVNOSTI ČIŠČENJA IN ZA GOSPODINJSTVO V URADIH, HOTELIH IN DRUGIH USTANOVAH, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, A) ZAPOSLOVANJE, USPOSABLJANJE, ODPUŠČANJE, ORGANIZIRANJE IN NADZIRANJE POMOČNIKOV/POMOČNIC, ČISTILCEV/ČISTILK IN DRUGEGA GOSPODINJSKEGA OSEBJA (B) NABAVLJANJE ALI NADZOROVANJE NABAVLJANJA (C) NADZIRANJE SHRANJEVANJA IN IZDAJE ZALOG (D) SKRB ZA SPLOŠNO DOBRO POČUTJE IN OBNAŠANJE POSAMEZNIKOV V USTANOVAH (E) POMETANJE ALI SESANJE, POMIVANJE IN POLIRANJE TAL, POHIŠTVA IN DRUGIH PRITIKLIN (F) POSTILJANJE POSTELJ, ČIŠČENJE KOPALNIC, SKRB ZA BRISAČE, MILA IN PODOBNI DROBNI INVENTAR (G) ČIŠČENJE KUHINJE IN POMAGANJE PRI KUHINJSKIH OPRAVILIH, VKLJUČNO S POMIVANJEM POSODE (H) POLNJENJE MINI BAROV IN DOPOLNJEVANJE DROBNEGA INVENTARJA, KOT SO KOZARCI IN PISALNI PRIPOMOČKI. (I) KONTROLA KAKOVOSTI ČIŠČENJA , , gibljiv/nestalen urnik

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Čistilni servis ČIŠČENJE AQUA d.o.o., Malija 112 , 6310 IZOLA - ISOLA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KUKOVIČ MAJA
Contact Phone: 070 137 377
Contact Email: infociscenje-aqua.si

Identificador de la vacante:NE90571 .

Ver las 184 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.