VODJA KADROVSKE IN SPLOŠNE SLUŽBE - M/Ž. Podravska

Oferta en Podravska (Eslovenia) de Directores de recursos humanos

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores de recursos humanos.
Menedžerji : Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke : Menedžerji/menedžerke upravno-administrativnih in poslovnih enot družbe : Kadrovski menedžerji/kadrovske menedžerke.

Descripción de la oferta de trabajo:
VODJA SPLOŠNO KADROVSKEGA SEKTORJA, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, NAČRTOVANJE IN ORGANIZIRANJE DELA V SLUŽBI ZA KADROVSKE IN SPLOŠNE ZADEVE, SPREMLJANJE ZAKONODAJE S SVOJEGA DELOVNEGA PODROČJA IN ODGOVORNOST, DA SO DOKUMENTI, KI JIH IZDAJA SLUŽBA, V SKLADU Z LE-TEMI. VODENJE, ORGANIZIRANJE IN ODGOVORNOST ZA IZVEDBO POSTOPKOV V ZVEZI S PODROČJEM KADROVSKIH ZADEV. VODENJE POSTOPKOV ZA SISTEMIZACIJO DELOVNIH MEST. VODENJE EVIDENC O ZAPOSLENIH (UREDITEV, VODENJE IN HRAMBA) IN USTREZNOST NJIHOVE OSEBNE MAPE. UREJANJE POSTOPKA RAZPISA PROSTEGA DELOVNEGA MESTA. PRIPRAVA POGODBE O ZAPOSLITVI IN VSE SPREMNE DOKUMENTACIJE. PRIPRAVA RAZNIH ODLOČB IN SPORAZUMOV O PRENEHANJU POGODB O ZAPOSLITVI IN ODPOVEDI POGODB O ZAPOSLITVI. UREJANJE DELOVNIH RAZMERIJ S TUJCI, UREJANJE DELOVNIH IN BIVALNIH VIZ. ODMERJANJE DOPUSTOV IN VODENJE EVIDENC LE TEH. IZVEDBA PREDLOGOV PRAVILNIKOV, KREIRANJE OSNUTKA IN IZVAJANJE PISANJA PRAVILNIKOV. IZVEDBA IN ODGOVORNOST ZA AŽURNO POSODOBITEV AKTA O SISTEMATIZACIJI, PRAVILNIKOV IN DRUGIH DOKUMENTOV SLUŽBE, VODENJE POSTOPKOV ZA NAPREDOVANJE DELAVCEV NA DELOVNEM MESTU. VODENJE OPRAVIL V ZVEZI Z NAJAVO DELA. AKTIVNO SODELOVANJE Z RAČUNALNIŠKIM CENTROM PRI IZGRADNJI KADROVSKO INFORMACIJSKEGA SISTEMA. IZVEDBA NADZORA IN ODGOVORNOST ZA POSODOBITEV ORGANIZACIJSKIH PREDPISOV, NE ODGOVARJA ZA NJIHOVO TOČNOST NADZOR KADRA TER SPREMLJANJE DELOVNIH OBVEZNOSTI. NADZOR IN ODGOVORNOST ZA USKLAJENOST SISTEMSKEGA VODENJA DELOVNEGA ČASA (TIK), ŠTEVILA DELOVNIH UR IN PRISOTNOSTJO DELAVCEV, Univerzitetna izobrazba ali magisterij stroke ali visoko strokovna izobrazba ekonomske smeri, aktivno znanje tujega jezika (AN), vozniški izpit B- kategorije, poznavanje MS Office, vsaj 12 mesecev delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu, fleksibilnost, odgovornost, zanesljivost, komunikativnost, samostojnost.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 466 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 15/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: F.A. MAIK TRANSPORT, ŠPEDICIJA, SKLADIŠČENJE D.O.O..

Dirección: Zgornja Voličina 75 B, 2232 VOLIČINA.

Contacto: MARUŠKO BOJANA

Email: bojana.maruskoReemplazar por una arrobafa-maik.com

Teléfono: 02 4600086.

Ver las 130 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores de recursos humanos ofertadas.