Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones > Vodja Iii (j017960), Supas, Področje Za Informatiko, Služba Za Informatiko, Enota Za Informacijsko Infrastrukturo - M/ž

VODJA III (J017960), SUPAS, PODROČJE ZA INFORMATIKO, SLUŽBA ZA INFORMATIKO, ENOTA ZA INFORMACIJSKO INFRASTRUKTURO - M/Ž

Empleos de Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones : Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones.

Menedžerji : Menedžerji/menedžerke za proizvodnjo in operativo : Menedžerji/menedžerke za informacijsko in komunikacijsko tehnologijo : Menedžerji/menedžerke za informacijsko in komunikacijsko tehnologijo

Descripción de la oferta de trabajo:

VODJA SLUŽBE ZA INFORMATIKO, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, PRIPRAVLJA STRATEGIJO RAZVOJA ZA VSEBINSKO PODROČJE, NAČRTUJE, ORGANIZIRA IN NADZIRA DELO SLUŽBE IN ZUNANJIH IZVAJALCEV, SODELUJE V ZUNANJIH PROJEKTIH (MED ORGANIZACIJSKI, DRŽAVNI, MEDNARODNI) TER VODI ZAHTEVNE PROJEKTE, PRIPRAVLJA STROKOVNE ZAHTEVE ZA JAVNE RAZPISE, NAČRTUJE IN ORGANIZIRA IZOBRAŽEVANJA KONČNIH UPORABNIKOV V ZAVODU , Zahtevan poklic USTREZNE SMERI NA VII/1 RAVNI IZOBRAZBE.

Zahtevana dodatna znanja: znanje osnovne ravni metodologije ITIL (foundation) za upravljanje informacijske tehnologije organizacije, znanja s področja vodenja, znanje angleškega ali drugega tujega jezika – raven B2 Skupnega evropskega jezikovnega okvira.

Priporočena znanja: MCSA – Microsoft certified system administrator, HDI – Support center manager oz.

SDI – Service desk manager (SDM).

Zahtevane delovne izkušnje najmanj 36 mesecev na podobnih delih in nalogah.

Kandidate vabimo, da posredujejo pisne prijave z življenjepisom in izkazanimi dokazili.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 463 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER LJUBLJANA.

Dirección: Zaloška cesta 2 , 1000 LJUBLJANA.

Ver las 259 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones : Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones ofertadas.