Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > director financiero/directora financiera > Vodja Finančno - Računovodske Službe - J017916 - M/ž

en Español in English auf Deutsch en Français ...

VODJA FINANČNO - RAČUNOVODSKE SLUŽBE - J017916 - M/Ž

Oferta de trabajo en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de director financiero/directora financiera

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores financieros › director financiero/directora financiera.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke › Menedžerji/menedžerke upravno-administrativnih in poslovnih enot družbe › Finančni menedžerji/finančne menedžerke.

Descripción de la oferta de trabajo:

VODJA FINANČNE SLUŽBE, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SODELOVANJE PRI NAČRTOVANJU IN USKLAJEVANJU FINANČNIH DEJAVNOSTI FAKULTETE, SAMOSTOJNO VODENJE FINANČNO RAČUNOVODSKIH ZADEV (IZDELAVA KONTNEGA PLANA FAKULTETE), IZDELAVA FINANČNIH PLANOV FAKULTETE, SPREMLJANJE PRILIVOV IN ODLIVOV FINANČNIH SREDSTEV, NADZOR NAD GLAVNO KNJIGO, PRIPRAVA, NADZOR IN IZDELAVA LETNEGA POPISA OPREME IN SREDSTEV, IZDELAVA ZAKLJUČNEGA RAČUNA IN VSEH POTREBNIH OBDOBNIH IN LETNIH POROČIL, IPD.), KONTROLIRANJE IZDATKOV IN ZAGOTAVLJANJE UČINKOVITE PORABE SREDSTEV, NAČRTOVANJE IN USMERJANJE VSAKODNEVNIH DEJAVNOSTI V RAČUNOVODSKO-FINANČNI SLUŽBI, SODELOVANJE PRI DELU ORGANOV FAKULTETE IN UNIVERZE, SODELOVANJE PRI OSTALIH DELIH PO NALOGU TAJNIKA FAKULTETE IZVAJANJE DRUGIH DEL OZ. NALOG, KI SO NAVEDENA V OPISU DEL IN NALOG ZA TO DELOVNO MESTO, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG, KI VSEBINSKO SODIJO V ŠIRŠE STROKOVNO PODROČJE DELOVNEGA MESTA.

, Poznavanje predpisov s področja računovodstva in financ, znanja za uporabo računalniških programov, vodstvene in organizacijske sposobnosti, aktivno znanje angleškega jezika, organiziranje, razporejanje in vodenje dela na področju finančno računovodskega poslovanja, priprava dokumentov delovnega področja, izdelava zaključnega računa in drugih računovodskih poročil, vodenje in organiziranje finančnega poslovanja, opravljanje nalog po navodilih revizorske službe univerze, skrb za razvoj delovnega področja in permanentno izobraževanje, opravljanje informacijsko svetovalnega dela z zunanjimi in notranjimi uporabniki, sodelovanje in usklajevanje nalog z vodstvom, izvrševanje sklepov organov univerze oz. članice in opravljanje drugih nalog, ki vsebinsko sodijo v širše področje delovnega mesta po nalogu nadrejenega.Podrobni pogoji za opravljanje dela ter druge zahteve so objavljeni v razpisu, ki je na voljo na spletni strani Univerze v Ljubljani: https://www.uni-lj.si/aktualno/prosta_delovna_mesta/.  Univerza v Ljubljani spodbuja enakost spolov pri zaposlovanju in delu. Pogodba o zaposlitvi se lahko sklene le s kandidatom, ki izpolnjuje pogoje za zasedbo delovnega mesta.  Pisne vloge z življenjepisom, dokazili o izpolnjevanju pogojev (življenjepis z navedenimi delovnimi izkušnjami ter dokazilo o ustrezni izobrazbi), z navedbo prostega delovnega mesta in registrsko številko prijave ZRSZ, naj kandidati/ke v razpisnem roku pošljejo na elektronski naslov: prijavafmf.uni-lj.si .

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1242 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Empleador: UNIVERZA V LJUBLJANI, FAKULTETA ZA MATEMATIKO IN FIZIKO, Jadranska ulica 19 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SVETIC TANJA
Contact Phone: 01 47 66 563
Contact Email: prijavafmf.uni-lj.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF42603.

Ver las 31 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores financieros › director financiero/directora financiera ofertadas.