Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Directores financieros > Vodja Finančno - Računovodske Službe - šifra Dm: J017916 - M/ž

VODJA FINANČNO - RAČUNOVODSKE SLUŽBE - ŠIFRA DM: J017916 - M/Ž

Trabajos de Directores financieros en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores financieros.

Menedžerji : Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke : Menedžerji/menedžerke upravno-administrativnih in poslovnih enot družbe : Finančni menedžerji/finančne menedžerke

Descripción de la oferta de trabajo:

VODJA FINANČNE SLUŽBE, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, ORGANIZIRA, RAZPOREJA IN VODI DELO NA PODROČJU FINANČNO RAČUNOVODSKEGA POSLOVANJA,

PRIPRAVLJA DOKUMENTE DELOVNEGA PODROČJA (KONTNI NAČRT, FINANČNI NAČRT, URESNIČEVANJE FINANČNEGA NAČRTA, SODELUJE PRI IZDELAVI PROGRAMA DELA…),

IZDELAVA ZAKLJUČNEGA RAČUNA IN DRUGIH RAČUNOVODSKIH POROČIL,

VODI IN ORGANIZIRA FINANČNO POSLOVANJE NA PODROČJU RAZISKOVALNE, IZOBRAŽEVALNE DEJAVNOSTI TER DRUGIH DEJAVNOSTI V OKVIRU ZAVODA,

OPRAVLJA NALOGE PO NAVODILIH REVIZORSKE SLUŽBE UNIVERZE,

SKRBI ZA RAZVOJ DELOVNEGA PODROČJA IN SE PERMANENTNO IZOBRAŽUJE,

OPRAVLJA INFORMACIJSKO SVETOVALNO DELO Z ZUNANJIMI IN NOTRANJIMI UPORABNIKI,

SODELUJE IN USKLAJUJE NALOGE Z VODSTVOM IN DRUGIMI PODROČJI OZ. ENOTAMI,

IZVRŠUJE SKLEPE ORGANOV UNIVERZE OZ. ČLANICE, OPRAVLJA DRUGE NALOGE, KI VSEBINSKO SODIJO V ŠIRŠE PODROČJE DELOVNEGA MESTA PO NALOGU NADREJENEGA., Specializacija po visokošolski izobrazbi (prejšnja), visokošolska univerzitetna izobrazba (prejšnja) ali magistrska izobrazba ekonomske smeri,

poznavanje predpisov s področja računovodstva in financ, znanja za uporabo računalniških programov, vodstvene in organizacijske sposobnosti. Podrobnejši opis je objavljen v razpisu, ki je na voljo na spletni strani Univerze v Ljubljani: https://www.uni-lj.si/aktualno/prosta_delovna_mesta/.

S klikom na spodnjo povezavo vas vabimo k ogledu video predstavitve zaposlitvenega oglasa, v katerem lahko spoznate tudi nekaj članov FMF ekipe:

Pisne vloge z navedbo prostega delovnega mesta in registrsko številko prijave ZRSZ v razpisnem roku pošljite na elektronski naslov: fmf.uni-lj.si" target="_blank" rel="nofollow">prijavafmf.uni-lj.si. K vlogi obvezno priložite dokazila o izpolnjevanju pogojev (življenjepis z navedenimi delovnimi izkušnjami ter dokazilo o ustrezni izobrazbi). Univerza v Ljubljani spodbuja enakost spolov pri zaposlovanju in delu. Pogodba o zaposlitvi se lahko sklene le s kandidatom, ki izpolnjuje pogoje za zasedbo delovnega mesta., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Empleador: UNIVERZA V LJUBLJANI, FAKULTETA ZA MATEMATIKO IN FIZIKO, JADRANSKA ULICA 19 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MRAK VELESA
Contact Phone: 01 476 65 63
Contact Email: prijavafmf.uni-lj.si

Identificador de la vacante:NX66036.

Ver las 154 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores financieros ofertadas.