VODJA ENOTE - M/Ž. Obalno-kraska. Eslovenia

Trabajo de Economistas en Obalno-kraska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk : Ekonomisti/ekonomistke.

Descripción de la oferta de trabajo:
EKONOMIST ZA BANČNIŠTVO IN FINANCE, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, IZDELOVANJE STRATEGIJE OZ. POLITIKE RAZVOJA ORGANIZACIJSKEGA DELA V SKLADU S STRATEGIJO RAZVOJA BANKE, SPREMLJANJE IZVAJANJA, PREVERJANJE IZVRŠEVANJA IN OCENJEVANJA USPEŠNOSTI ORGANIZACIJSKEGA DELA, RAZVOJ ZAPOSLENIH, VZGOJA NASLEDNIKA IN NAČRTOVANJE KARIER, SODELOVANJE PRI KADROVSKEM IZBORU, ORGANIZIRANJE DELOVNEGA PROCESA IN UVAJANJE SPREMEMB, USMERJANJE DELA ORGANIZACIJSKEGA DELA IN POSAMEZNIKOV V SKLADU S STRATEGIJO IN POSLOVNO POLITIKO BANKE, PREDLAGANJE IN/ALI UVAJANJE IZBOLJŠAV, MENTORSTVO IN PRENOS ZNANJ, SPREMLJANJE IN NADZOR DELOVNIH PROCESOV TER PREDLAGANJE IN UVAJANJE SPREMEMB IN IZBOLJŠAV, VODENJE IN SODELOVANJE V DELOVNIH IN PROJEKTNIH SKUPINAH. , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Od kandidatov / kandidatk pričakujemo: 8/1 ali 7 ali 6/2 ali 6/1 stopnja izobrazbe ekonomske ali druge ustrezne smeri, vsaj 5 let delovnih izkušenj s področja dela trženja bančnih in drugih finančnih storitev komercialnega bančništva, vsaj 3 leta izkušenj s področja vodenja sodelavcev večjega organizacijskega dela, aktivno znanje angleškega jezika, obvladanje standardnih in specializiranih orodij za PC. Izraženost naslednjih kompetenc: zanesljivost in odgovornost, etičnost, samoiniciativnost, sodelovanje z drugimi, usmerjenost na stranko, motiviranje, odločanje, delegiranje, reševanje konfliktov, vzgoja in razvoj naslednikov. Delo se opravlja na področju Kopra, Nove Gorice in Ljubljane. Lokacija dela je Koper. Z izbranim kandidatom / kandidatko bomo sklenili delovno razmerje za nedoločen čas. Izbrani kandidat / kandidatka bo imenovan/a na delovno mesto vodje enote za obdobje tri leta s šestmesečnim poskusnim delom. Prijavi je potrebno priložiti Potrdilo o nekaznovanosti, Potrdilo, da kandidat ni v kazenskem postopku. Prijave sprejemamo le na www.nlb.si / O banki / Iskalci zaposlitve / Prosta delovna mesta .

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 208 ofertas de trabajo en "Obalno-kraska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 06/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: NOVA LJUBLJANSKA BANKA D.D., LJUBLJANA.

Dirección: Trg republike 2 , 1000 LJUBLJANA.

Ver las 88 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas ofertadas.