Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Economistas > Vodja 1 - M/ž

VODJA 1 - M/Ž. Eslovenia

Vacantes de Economistas en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk : Ekonomisti/ekonomistke

Descripción de la oferta de trabajo:

EKONOMISTI, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, -VODENJE, ORGANIZIRANJE IN KOORDINIRANJE DELA V SLUŽBI ZA ANALIZO IN PLAN,

-KOORDINIRANJE NALOG MED ORGANIZACIJSKIMI ENOTAMI IN SEKTORJI,

-IZDELAVA POSLOVNEGA NAČRTA,

-PRIPRAVA LETNIH IN PERIODIČNIH POROČIL, LETNEGA POROČILA IN IZDELAVA ZAHTEVNEJŠIH STROKOVNIH PODLAG ZA ODLOČANJE,

-SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU SPLOŠNIH IN PODROČNIH DOGOVOROV,

-PRIPRAVA PREDLOGOV ZA ODLOČANJE O PRODAJI BLAGA IN STORITEV NA TRGU,

-OSTALA DELA PO NAVODILU NADREJENEGA DELAVCA., - specialistično izobraževanje po visokošolski strokovni izobrazbi (prejšnje), visokošolsko univerzitetno izobraževanje (prejšnje), magistrsko izobraževanje (2. bolonjska stopnja), smer: družboslovna, - nujne so delovne izkušnje - 5 let na vodstveni funkciji primerljive službe oz. sektorja.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Univerzitetna psihiatrična klinika Ljubljana, Chengdujska cesta 45 , 1260 LJUBLJANA - POLJE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KURET KATARINA
Contact Phone: 01 5872 460
Contact Email: kadrovskapsih-klinika.si

Identificador de la vacante:NV58772.

Ver las 145 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas ofertadas.