Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Contables > Voditelj/ica Ustrojstvene Jedinice 3, Interni Naziv: Rukovoditelj/ica Odsjeka Za Financije I Računovodstvo

VODITELJ/ICA USTROJSTVENE JEDINICE 3, INTERNI NAZIV: RUKOVODITELJ/ICA ODSJEKA ZA FINANCIJE I RAČUNOVODSTVO

Demanda en Croacia de Contables

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables.

Traducción de la profesión: Professionals › Business and administration professionals › Finance professionals › Accountants.

Descripción de la oferta de trabajo:

Raspisuje se javni natječaj za izbor jednog izvršitelja (m/ž) na novo radno mjesto – voditelj ustrojstvene jedinice 3, interni naziv: rukovoditelj Odsjeka za financije i računovodstvo, na neodređeno vrijeme, u punom radnom vremenu na Sveučilištu u Zagrebu Tekstilno-tehnološkom fakultetu.

Pristupnici/e trebaju ispunjavati sljedeće uvjete:

• završen sveučilišni diplomski studij ekonomske struke, magistar ekonomske struke ili stručni specijalist ekonomske struke (VSS odgovarajuće struke),

• minimalno 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,

• znanje rada na osobnom računalu,

• znanje engleskog jezika.

Uz prijavu pristupnici/ce natječaja trebaju priložiti:

• životopis,

• dokaz o stečenoj stručnoj spremi (presliku diplome),

• presliku radne knjižice uz presliku ugovora o radu ili potvrdu poslodavca o radnom iskustvu na odgovarajućim poslovima odnosno elektronički zapis i/ili potvrdu o podacima evidentiranim u bazi podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje,

• dokaz o hrvatskom državljanstvu (presliku osobne iskaznice ili domovnice),

• uvjerenje nadležnog suda, ne starije od 6 mjeseci da se protiv pristupnika ne vodi kazneni postupak,

• pristupnici su dužni uz prijavu na natječaj priložiti dokaz o poznavanju rada na osobnom računalu i dokaz o poznavanju stranog jezika.

Pristupnici/e koji kod prijema u radni odnos ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužni su pozvati se na to pravo u prijavi na natječaj te priložiti dokaze o tom statusu pri čemu ostvaruju prednost u odnosu na ostale pristupnike samo pod jednakim uvjetima.

Poveznica za stranicu Ministarstva branitelja na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine broj 121/17, 98/2019, 84/2021) je https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

S pristupnicima prijavljenim na javni natječaj koji ispunjavaju uvjete iz natječaja provest će se intervju radi provjere znanja i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta na koje se primaju. Ako pristupnik ne pristupi intervjuu, smatra se da je isti povukao prijavu za javni natječaj. Vrijeme i mjesto održavanja intervjua biti će objavljeno na web stranici https://www.ttf.unizg.hr najmanje dva dana prije njegovog održavanja.

Nepotpune i nepravovremene prijave na natječaj neće se razmatrati.

Prijave s dokazima i potrebnom dokumentacijom o ispunjavanju uvjeta natječaja podnose se u dva primjerka.

Pristupnici/e na natječaj obavezni su dostaviti natječajnu dokumentaciju u roku od 8 dana od dana objave natječaja.

Pisane prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz natječaja dostavljaju se na adresu: Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet, Urudžbeni zapisnik, Prilaz baruna Filipovića 28a, 10000 Zagreb, s naznakom „Za natječaj“. Na omotnici je potrebno navesti naziv radnog mjesta za koje se pristupnik/ca prijavljuje.

Rezultati natječaja odnosno obavijest o odbranom pristupniku biti će objavljeni na web stranici https://www.ttf.unizg.hr.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 5 años.

Empleador: Sveučilište u Zagrebu Tekstilno-tehnološki fakultet.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Prilaz baruna Filipovića 28A, 10000 Zagreb

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2492072.

Ver las 64 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables ofertadas.