Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Contables > Voditelj / Ica Računovodstva

Ofertas de trabajo de Contables en Croacia

Voditelj / Ica Računovodstva

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables.

Traducción de la profesión: Professionals › Business and administration professionals › Finance professionals › Accountants.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26.Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ( NN 10/97,107/07, 94/13,98/19,57/22 i 101/23) u daljnjem tekstu Zakon i članka 43.Statuta Dječjeg vrtića Vladimira Nazora, Upravno vijeće Dječjeg vrtića Vladimira Nazora raspisuje se

N A T J E Č A J

za zasnivanje radnog odnosa

za radno mjesto : VODITELJ/ICA RAČUNOVODSTVA

1 izvršitelj/ica , na određeno vrijeme s punim radnim vremenom zbog nenazočnosti radnika odnosno do povratka istog na rad

Uvjeti:

prema članku 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“ broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22 i 101/23) i Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u vrtiću („Narodne novine“ broj 133/97):

•VSS,dipl.oec./mag.oec. ili VŠS,prvostupnik ekonomije

•1 godina radnog iskustva u struci

Uz vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj, kandidati su dužni priložiti slijedeće dokumente:

1. životopis;

2. dokaz o državljanstvu;

3. dokaz o odgovarajućoj vrsti i razini obrazovanja;

4. uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak sukladno čl.25.Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97,107/07,94/13,98/19,57/22 i 101/23 ), ne starije od dana objave natječaja;

5. uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak sukladno čl.25.Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ((NN 10/97,107/07,94/13,98/19,57/22 i 101/23) ne starije od dana objave natječaja;

6. uvjerenje Hrvatskog zavoda za socijalni rad – nadležni područni ured , sukladno čl.25.Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97,107/07,94/13,98/19,57/22 i 101/23),da osobi nije izrečena mjera za zaštitu dobrobiti djeteta sukladno posebnom propisu, ne starije od dana objave natječaja;

7. dokaz o radnom stažu – (elektronički zapis iz evidencije Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO), ne starije od dana objave natječaja ;

Na natječaj mogu se prijaviti osobe oba spola, sukladno članku 13.stavku 3.Zakona o ravnopravnosti spolova. (NN 82/08 i 69/17). Izrazi koji se koriste u ovom natječaju su neutralni i odnose se na muške i ženske osobe.

Isprave se prilažu u neovjerenoj preslici, a kandidat koji bude izabran u obvezi je dostaviti dokaze o ispunjavanju uvjeta u izvorniku ili ovjerenoj preslici.

Kandidati su dužni priložiti dokaz o promjenama prezimena/imena ukoliko je došlo do promjene u odnosu na priloženu dokumentaciju.

Potpunom prijavom smatra se ona koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju te koja je vlastoručno potpisana .

Osoba koja nije podnijela pravodobnu ili potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj.

Osobe koje ostvaruju pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema posebnim propisima,dužne su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložžiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu,te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate/kinje samo pod jednakim uvjetima.

Osoba koja može ostvariti pravo prednosti:

- sukladno čl. 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19 i 84/21), uz prijavu na natječaj dužna je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843.

Informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju nalaze se na poveznici:

-sukladno čl. 47.-50. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21), uz prijavu na natječaj dužna je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

-sukladno čl. 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), uz prijavu na natječaj dužna je priložiti osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i rješenje, odnosno potvrdu iz koje je vidljivo spomenuto pravo te dokaz o tome na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca;

- sukladno čl. 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20.), uz prijavu na natječaj dužna je osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom, te dokaz o tome na koji način je prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca.

Prijave se podnose u roku osam (8) dana od dana objave natječaja s naznakom: „ Za natječaj- voditelj/ica računovodstva – određeno) osobnom dostavom u tajništvo ili poštom na adresu : Dječji vrtić Vladimira Nazora Rapska 1, 10000 Zagreb.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće biti razmatrane. Nečitljiva i nejasna dokumentacija se neće razmatrati. Kandidati se obavještavaju da se njihovi osobni podaci, nakon prijave na ovaj natječaj, obrađuju u svrhu provedbe natječajnog postupka, a u skladu sa važećim propisima u RH koji uređuju zaštitu osobnih podataka i provedbu natječajnog postupka. Odluku o zasnivanju radnog odnosa donosi Upravno vijeće.

Objavom rezultata natječaja na web stranici Dječjeg vrtića Vladimira Nazora – www.vrticvladimiranazora.zagreb.hr , u roku od osam (8) dana od dana donošenja odluke o odabiru kandidata , smatra se da su svi kandidati obaviješteni o rezultatima natječaja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Dječji vrtić Vladimira Nazora.

OsobniDolazak: Dječji vrtić Vladimira Nazora, Zagreb, Rapska 1

Zamolba: Dječji vrtić Vladimira Nazora, Zagreb, Rapska 1

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2484702.

Ver las 63 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Contables ofertadas.