Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Economistas > Administrativni Referent - Order Management M/ž

Vacantes de Economistas en Croacia

Administrativni Referent - Order Management M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Economists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Modulaz Group, renomirana tvrtka s više od 30 godina iskustva u industriji, traži motiviranu osobu za radno mjesto Administrativnog referenta - Order Management.

Pružamo vam dinamično i poticajno radno okruženje te mogućnost kontinuiranog osobnog i profesionalnog razvoja.

Što nudimo:

  • ugovor na neodređeno sa probnim rokom od 6 mjeseci
  • motivirajuće, razvojno, stabilno i strukturirano radno okruženje
  • profesionalnu edukaciju i mentorstvo u cilju daljnjeg usavršavanja
  • planirani razvoj karijere u skladu s uzajamnim očekivanjima
  • plaćeni putni troškovi ili organiziran prijevoz do tvrtke i natrag
  • benefit paket (plaćen obrok, team building, božićni domjenak, božićnica, uskršnjica i još mnoge druge pogodnosti)
  • kolektivni godišnji odmor

Odgovornosti:

  • Zaprimanje, briga o narudžbama i praćenje isporuka robe
  • Izrada izlaznih računa
  • Upravljanje logistikom
  • Komunikacija s drugim odjelima vezanim uz redovito poslovanje
  • Vođenje evidencije (ugovori, narudžbe, praćenje rokova)
  • Unos podataka u informatički sistem
  • Brigu o točnosti podataka na razini artikla i dobavljača
  • Izvještavanje i praćenje internih procesa unutar firme
  • Obradu i analizu izvještajnih tabela
  • Održavanje evidencije ažurnom i dostupnom
  • Komunikacija sa skladištem

Posao traži druga znanja i vještine:

  • Analitičke sposobnosti zajedno s vještinom efikasnog rješavanja problema
  • Komunikacijske vještine ( kako pisane tako i usmene )
  • Besprijekorna organizacijska sposobnost te sposobnost rada pod pritiskom
  • Minimalno osnovno znanje engleskog jezika na govornoj razini, a poznavanje njemačkog jezika smatramo bonusom. Poznavanje drugih stranih jezika također je dobrodošlo.
  • Obavezno radno iskustvo u nekom od poslovno informacijskih sustava.

Plaća; od 1101 – 1200 €

Kandidat prijavom na natječaj daje privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim ispravama sukladno važećim propisima o zaštiti osobnih podataka.

Ako ste spremni pridružiti se našem timu i preuzeti izazovno radno mjesto, pošaljite svoj životopis i motivacijsko pismo na hrmodulazgroup.com . Očekujemo vaše prijave i veselimo se potencijalnom zajedničkom radu u Modulaz Group!

Povratno ćemo kontaktirati samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: MODULAZ GROUP d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Email: hrmodulazgroup.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2488596.

Ver las 97 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas ofertadas.