Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Tenedores de libros > Voditelj/ica Prodaje I Administracije

Ofertas de trabajo en Croacia de Tenedores de libros

Voditelj/ica Prodaje I Administracije

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros.

Technicians and associate professionals : Business and administration associate professionals : Financial and mathematical associate professionals : Accounting associate professionals

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

- obavljanje svih administrativnih poslova u uredu, veznih uz prijem, izradu ili slanje dokumenata kao što su dopisi, ponude, računi i sl. (Ovo radno mjesto ne uključuje računovodstvene poslove)

- praćenje javnih nadmetanja i izrada ponuda za natječaje s kompletnom dokumentacijom;

- priprema dokumenata za uvoz i izvoz robe;

- plaćanje kunskih naloga i deviznih naloga putem interneta;

- rad u knjigovodstvenom programu;

- izrada putenih naloga;

- prijava i odjava zaposlenika, promjene statusa zaposlenika u HZMO-u i HZZO-u;

- vođenje evidencije godišnjih odmora;

- nabava uredskog materijala, potrepština za ured i poslovnih poklona;

- koordinacija uredskih poslova s kolegama;

- ostali srodni administrativni poslovi.

Uvjeti:

- završeno minimalno srednjoškolsko obrazovanje ekonomskog smjera, prednost dodiplomski studij ekonomskog smjera.

- znanje engleskog jezika u govoru i pismu;

- vješto služenje osobnim računalom (programi iz paketa Ms Ofice );

- radno iskustvo poželjno, nije uvjet:

- sposobnost kvalitetnog upravljanja radnim vremenom, sistematičnost, temeljitost te preciznost;

- sklonost timskom radu;

- odgovornost prema preuzetim radnim zadacima;

- konstruktivnost u stresnim situacijama.

Postoji mogućnost zasnivanja radnog odnosa na  puno i nepuno radno vrijeme.

Prijave s životopisom slati isključivo putem emaila; infogorica-aluminij.hr ili gorica.aluminijgmail.com

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: GORICA ALUMINIJ d.o.o..

Ver las 1,290 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros ofertadas.