Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Biólogos, botánicos, zoólogos > Vodilni Strokovni Sodelavec - M/ž

VODILNI STROKOVNI SODELAVEC - M/Ž. Eslovenia

Vacante en Eslovenia de Biólogos, botánicos, zoólogos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Profesionales en ciencias biológicas : Biólogos, botánicos, zoólogos y afines.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Biologi/biologinje, farmakologi/farmakologinje, agronomi/agronomke ipd : Biologi/biologinje, ekologi/ekologinje ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

BIOKEMIK, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, IŠČEMO OCENJEVALCA FITOFARMACEVTSKIH SREDSTEV (FFS) NA PODROČJU OSTANKOV. DELO IN NALOGE NA RAZPISANEM DELOVNEM MESTU ZAJEMAJO SAMOSTOJNO VODENJE IN IZVAJANJE STROKOVNEGA DELA NA PODROČJU OCENJEVANJA FFS-OCENJEVANJE NJIHOVIH OSTANKOV. SODELOVANJE NA DRUGIH PODROČJIH OCENJEVANJA GLEDE NA POTREBE DELODAJALCA. USKLAJEVANJE IN IZDELAVA POROČIL O OCENI ZA AKTIVNE SNOVI TER FFS V SLOVENSKEM IN ANGLEŠKEM JEZIKU. DAJANJE PRIPOMB IN DOPOLNITEV NA OCENE DRUGIH DRŽAV ČLANIC EU. SODELOVANJE NA SESTANKIH IN KONFERENCAH. PREDSTAVLJANJE RS NA MEDNARODNIH DOGODKIH. KOORDINACIJA, OPERATIVNO VODENJE IN SODELOVANJE PRI POSTOPKIH NA PODROČJU DELA TER DELA S STRANKAMI. PUBLICISTIČNA DEJAVNOST., ZAHTEVANA IZOBRAZBA JE DRUGA BOLONJSKA STOPNJA NA PODROČJU KEMIJE, BIOKEMIJE, MIKROBIOLOGIJE, BIOLOGIJE, FARMACIJE ALI ŽIVILSKE TEHNOLOGIJE. VSE ZAINTERESIRANE

KANDIDATE PROSIMO, DA POŠLJEJO PROŠNJO Z OPISOM IZOBRAZBE, ZNANJ IN DELOVNIH IZKUŠENJ

SKUPAJ Z ŽIVLJENJEPISOM TER POTRDILI O IZOBRAZBI NA KADRIKIS.SI. V ZADEVO ELEKTRONSKE

POŠTE OBVEZNO NAVEDITE NAZIV DELOVNEGA MESTA NA KATEREGA SE PRIJAVLJATE.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: KMETIJSKI INŠTITUT SLOVENIJE, HACQUETOVA ULICA 17, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: LONGAR MATEJA
Contact Phone: 01 280 52 18
Contact Email: kadrikis.si

Identificador de la vacante:NU28580.

Ver las 131 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Profesionales en ciencias biológicas : Biólogos, botánicos, zoólogos y afines ofertadas.