Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Ingenieros electricistas > Vodilni Inženir Za Električne Meritve - M/ž

VODILNI INŽENIR ZA ELEKTRIČNE MERITVE - M/Ž. Eslovenia

Empleos en Eslovenia de Ingenieros electricistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes : Ingenieros electricistas.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Inženirji/inženirke na področjih elektrotehnologije : Inženirji/inženirke elektrotehnike

Descripción de la oferta de trabajo:

INŽENIRJI ELEKTROTEHNIKE, poskusno delo 5 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, POSTAVLJA SMERNICE IN SKRBI ZA STROKOVNI RAZVOJ, PRENOS INFORMACIJ IN KOMUNICIRANJE Z DRUGIMI ORGANIZACIJSKIMI ENOTAMI NAČRTOVANJE VZDRŽEVANJA ZA STROKOVNO PODROČJE IN SODELUJE PRI PRIPRAVI PLANOV SPREMLJA IN IZVAJA PREDPISE IN STANDARDE, KI ZADEVAJO PROIZVODNE PROCESE IN OKOLJE SKRBI ZA POSTROJE, NAPRAVE IN PROGRAMSKE APLIKACIJE TER IZVAJA PRIPRAVO DELA ZA VZDRŽEVALNE POSEGE NA PODROČJU ELEKTRIČNIH MERITEV PRIPRAVLJA NORMATIVE ZA VZDRŽEVANJE NA PODROČJU ELEKTRIČNIH MERITEV UVAJA NOVE TEHNOLOGIJE IN MATERIALE ZA POTREBE VZDRŽEVANJA NA PODROČJU ELEKTRIČNIH MERITEV IZVAJA PRIPRAVO DELA ZA VZDRŽEVALNE POSEGE NA SVOJEM STROKOVNEM PODROČJU NADZORUJE ZALOGO REZERVNIH DELOV OBLIKUJE STANDARDE ZA KONTROLO IN POSTOPKE ZA ZAGOTAVLJANJE UČINKOVITEGA DELOVANJA IN VARNOSTI POSTROJEV IN NJIHOVIH DELOV ZAGOTAVLJA SKLADNOST OPREME, DELOVANJA IN VZDRŽEVANJA S SPECIFIKACIJAMI NAČRTOV IN VARNOSTNIMI STANDARDI VODI, STROKOVNO USMERJA, NADZIRA IN IZVAJA ZAHTEVNA VZDRŽEVALNA DELA NA DELOVIŠČIH SPREMLJA IZVAJANJE, ANALIZIRA, DOKUMENTIRA, POROČA IN PRIPRAVLJA NAVODILA ZA UPRAVLJANJE IN VZDRŽEVANJE ELEKTRIČNIH MERITEV. , Izkušnje v elektroenergetiki (sekundarni sistemi, el. meritve, sistemi vodenja, …), Izkušnje na področju izdelave navodil za uporabo in obratovanje , Poznavanje računalniških orodij (MS Office, AutoCAD), Osnovno poznavanje baz podatkov (MS SQL), Osnovno poznavanje komunikacijskih protokolov (TCP/IP, RS485, RS232.  Zaželene osebnostne lastnosti so natančnost in samostojnost, visok odnos do kakovosti in odgovornost do dela, ustvarjalnost, komunikativnost, kreativnost, pozitiven odnos do spremembe.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: SOŠKE ELEKTRARNE NOVA GORICA D.O.O., ERJAVČEVA ULICA 20, 5000 NOVA GORICA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GERBEC EDITA
Contact Phone: 05339 6363
Contact Email: zaposlitevseng.si

Identificador de la vacante:NX97226.

Ver las 139 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes : Ingenieros electricistas ofertadas.