Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Directores de servicios de salud > Vodenje Radioloških Inženirjev Kliničnega Inštituta Za Radiologijo, Sistemizirano Delovno Mesto: Vodja Iii, šifra Delovnega Mesta: E047960 - M/ž

Empleo de Directores de servicios de salud en Eslovenia

Vodenje Radioloških Inženirjev Kliničnega Inštituta Za Radiologijo, Sistemizirano Delovno Mesto: Vodja Iii, šifra Delovnega Mesta: E047960 - M/ž

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores y gerentes de servicios profesionales : Directores de servicios de salud.

Menedžerji : Menedžerji/menedžerke za proizvodnjo in operativo : Menedžerji/menedžerke za strokovne storitve v zdravstvu, šolstvu, socialnem varstvu, financah ipd : Menedžerji/menedžerke na področju zdravstva

Descripción de la oferta de trabajo:

MENEDŽERJI V ZDRAVSTVU, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, PREDSTAVLJANJE IN ZASTOPANJE STROKE RADIOLOŠKIH INŽENIRJEV TER SKRB ZA RAZVOJ STROKE IZVRŠEVANJE SKLEPOV USTANOVITELJA VODENJE, ORGANIZIRANJE IN USKLAJEVANJE IZVAJANJA RADIOLOŠKE DEJAVNOSTI Z RADIOLOGI TER Z DRUGIMI STROKOVNIMI ENOTAMI IN DEJAVNOSTMI UKC LJUBLJANA NADZOR, NAČRTOVANJE, VODENJE, OPTIMIZACIJA IN IZVAJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH DIAGNOSTIČNIH IN TERAPEVTSKIH POSEGOV V RADIOLOGIJII V SKLADU Z DOBRO RADIOLOŠKO PRAKSO TER NAČRTOVANJE IN UVAJANJE ORGANIZACIJSKIH IN STROKOVNIH SPREMEMB PREDLAGANJE SMERNIC KADROVSKE POLITIKE RADIOLOŠKIH INŽENIRJEV, RADIOLOŠKIH INŠTRUMENTARK TER DRUGIH SPREMLJEVALNIH POKLICEV NA KIR TER ODGOVORNOST ZA UČINKOVITO, KAKOVOSTNO IN SMOTRNO DELOVANJE ZAPOSLENIH SPREMLJANJE OBSEGA DEJAVNOSTI RADIOLOŠKIH STORITEV V SKLADU Z DOGOVORJENIM PLANOM DEJAVNOSTI UKC IN KADROVSKO ZASEDBO TER PREDLAGA SPREMEMBE POVEZOVANJE RADIOLOŠKE STROKE Z DRUGIMI POKLICNIMI ORGANIZACIJAMI DOMA IN V TUJINI, ZA VODENJE RADIOLOŠKIH INŽENIRJEV JE LAHKO IMENOVAN KANDIDAT/-KA, KI IZPOLNJUJE NASLEDNJE POGOJE: JE DIPLOMIRANI INŽENIR RADIOLOŠKE TEHNOLOGIJE (VS) 1 BOL.ST., DIPLOMIRANI INŽENIR RADIOLOGIJE (VS), RADIOLOŠKI INŽENIR SPECIALIST ALI RADIOLOŠKI INŽENIR(M/Ž), IMA NAJMANJ 48 MESECEV DELOVNIH IZKUŠENJ IZ POZNAVANJA INTERDISCIPLINARNIH PODROČIJ VEZANIH NA RADIOLOŠKO TEHNOLOGIJO, OD TEGA MANJAMNJ 6 MESECEV PRI VODENJU IMA POGLOBLJENA ZNANJA Z DELOVNEGA PODROČJA TER PODROČJA VODENJA IN POSLOVANJA TER OSNOVE POZNAVANJA DELOVANJA PACS-a IN RIS-a, IMA OPRAVLJEN STROKOVNI IZPIT IZ VARSTVA PRED SEVANJI IN OPRAVLJEN IZPIT IZ TEMLJNIH POSTOPKOV OŽIVLJANJA TER IMA STROKOVNO USPOSOBLJENOST ZA ROKOVANJE Z DIAGNOSTIČNIMI APARATI NA DELOVNEM MESTU, IMA POZNAVANJE OSNOVNIH PROGRAMSKIH ORODIJ PRI RADIOLOŠKIH APLIKACIJAH NA DELOVNEM PODROČJU IN OSNOVNIH PROGRAMSKIH ORODIJ ZA PISARNIŠKO DELO. PRIPOROČENA ZNANJA: POZNAVANJE PODROČJA VODENJA KAKOVOSTI, ZNANJE ANGLEŠKEGA JEZIKA, ZNANJE TUJIH JEZIKOV IN ZNANJE S PODROČJA KOMUNICIRANJA.

NA RAZPISANEM DELOVNEM MESTU BO IMENOVANI KANDIDAT RAZPOREJEN ZA ČAS 4-LETNEGA MANDATA, Z MOŽNOSTJO PONOVNEGA IMENOVANJA. K VLOGI NAJ KANDIDATI PRILOŽIJO DOKAZILA O IZPOLNJEVANJU ZGORNJIH POGOJEV, NA OVOJNICI NAJ KANDIDATI OBVEZNO NAVEDEJO, NA KATERO DELOVNO MESTO SE PRIJAVLJAJO.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 4 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER LJUBLJANA, Zaloška cesta 2 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KOKALJ MILENA
Contact Phone: 01/522-28-01
Contact Email: milena.kokaljkclj.si

Identificador de la vacante:NR27887.

Ver las 125 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores y gerentes de servicios profesionales : Directores de servicios de salud ofertadas.