Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > analista de pruebas > Razvojni Inženir Vii/2 (i) - M/ž

RAZVOJNI INŽENIR VII/2 (I) - M/Ž. Osrednjeslovenska

Contrato en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de analista de pruebas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas no clasificados bajo otros epígrafes › analista de pruebas.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za informacijske in komunikacijske tehnologije › Razvijalci/razvijalke in analitiki/analitičarke programske opreme in računalniških aplikacij › Razvijalci/razvijalke in analitiki/analitičarke programske opreme in računalniških aplikacij, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

RAZVOJNI INŽENIR, INFORMACIJSKI SISTEMI, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, NAČRTOVANJE, IZDELAVA, PROGRAMIRANJE KOMPONENT IN APLIKACIJ NAČRTOVANJE IN IZVAJANJE PREDELAV IN REKONSTRUKCIJ, NAČRTOVANJE IN IZVAJANJE VZDRŽEVANJA PROFESIONALNIH APARATUR IN SISTEMOV, OCENJEVANJE STANJA APARATUR, SISTEMOV IN KAKOVOSTI SIGNALOV, VODENJE PREVZEMOV IN IMPLEMENTACIJ OPREME, VODENJE PROJEKTOV, PRIPRAVLJANJE STROKOVNIH PODLAG IN NAVODIL, PLANIRANJE IN NABAVA REZERVNIH DELOV IN POTROŠNEGA MATERIALA, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI IN IZVEDBI PROJEKTOV, SODELOVANJE PRI IZVEDBI RAZPISOV, POSREDOVANJE ZNANJ S SEMINARJEV IN DELAVNIC SODELAVCEM, IZDELAVA ANALIZ IN PRIPRAVLJANJE POROČIL, Za delo na omenjenem delovnem mestu se od kandidatov zahteva: končana univerzitetna oz.

2. bolonjska stopnja izobrazbe (univerzitetni diplomirani inženir elektrotehnike, univerzitetni diplomirani inženir računalništva in informatike ali druga univerzitetna oz.

2. bolonjska stopnja izobrazbe), poznavanje diagnostičnih, servisnih in merilnih postopkov, poznavanje RTV tehnologije, sistemov in produkcijskih postopkov poznavanje specialnih računalniških aplikacij in programskih jezikov ter 3 leta delovnih izkušenj s tehničnega področja.

Prednost pri izbiri bodo imeli kandidati s poznavanjem informacijskih sistemov in omrežij ter TV produkcije, video in avdio tehnologije, poznavanjem elektrotehnike in računalništva, ki so samoiniciativni ter imajo veselje do dela z ljudmi.

Delo na omenjenem delovnem mestu poteka v neenakomernem delovnem času (tudi ob vikendih, praznikih oz. po posebnem razporedu).

Z izbranim kandidatom bomo sklenili pogodbo o zaposlitvi za nedoločen čas, s 6-mesečnim poskusnim delom.

Delovno mesto je uvrščeno v 41. plačni razred.

Več o razpisu: https://www.rtvslo.si/rtv/narocila-pozivi-in-razpisi/.

Prijavo z ustreznimi dokazili o izobrazbi, dodatnih znanjih in življenjepisom pošljite po pošti: RTV Slovenija, Kadrovska služba, 1550 Ljubljana ali na e-naslov: zaposlitevrtvslo.si ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1185 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Empleador: RADIOTELEVIZIJA SLOVENIJA JAVNI ZAVOD, LJUBLJANA, Kolodvorska ulica 2 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Email: zaposlitevrtvslo.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 28 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PF18487.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas no clasificados bajo otros epígrafes › analista de pruebas ofertadas.