Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > personal directivo de la administración pública > Podsekretar Eko Sklada V Službi Za Pravne Zadeve - M/ž

Vacantes de personal directivo de la administración pública en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Podsekretar Eko Sklada V Službi Za Pravne Zadeve - M/ž

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Člani/članice uprave družbe, visoki uradniki/visoke uradnice in zakonodajalci/zakonodajalke › Zakonodajalci/zakonodajalke in visoki uradniki/visoke uradnice › Visoki vladni uradniki/visoke vladne uradnice.

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 6 mesecev, Določen čas  oz. 30. 12. 2025, polni delovni čas, 40, ZASTOPANJE EKO SKLADA IN NADOMEŠČANJE DIREKTORJA PO PISNEM POOBLASTILU, ODLOČANJE V OKVIRU POOBLASTIL S PODROČJA DELA SLUŽBE, PRIPRAVA PREDLOGOV IN SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE NAJZAHTEVNEJŠIH SISTEMSKIH REŠITEV TER IZVAJANJE RAZVOJNIH IN POSPEŠEVALNIH NALOG OZIROMA DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV NA PODROČJU DELOVANJA EKO SKLADA, OPRAVLJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH STROKOVNIH NALOG NA PODROČJU DELA SLUŽBE, VODENJE NAJZAHTEVNEJŠIH PROJEKTNIH SKUPIN S PODROČJA DELA SLUŽBE, VODENJE NAJZAHTEVNEJŠIH UPRAVNIH POSTOPKOV IN SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH NALOG PO NALOGU VODJE IN DIREKTORJA EKO SKLADA. DELOVNO MESTO VSEBINSKO POKRIVA RAZLIČNA PRAVNA PODROČJA, ZLASTI STVARNO, ZEMLJIŠKOKNJIŽNO, OBLIGACIJSKO, IZVRŠILNO TER JAVNO PRAVO. DELO NA ZADEVNEM DELOVNEM MESTU OBSEGA POMOČ PRI PRAVNIH VPRAŠANJIH RAZLIČNIH NOTRANJIH ORGANIZACIJSKIH ENOT SKLADA (ZLATI PRAVNA VPRAŠANJA NA PODROČJU KREDITIRANJA IN DODELJEVANJA NEPOVRATNIH SREDSTEV, PREGLEDI LEGALNOSTI NEPREMIČNIN, LASTNIŠTVA, SKLADNOSTI NALOŽB S POGOJI JAVNEGA POZIVA IN VELJAVNO ZAKONODAJO), PRAVNO PRAVILNEM POSLOVANJU JAVNEGA SKLADA TER PRIPRAVAH UPRAVNIH AKTOV, POGODB IN DRUGIH DOKUMENTOV.

, POGOJ ZA ZASEDBO DELOVNEGA MESTA: STROKOVNI IZPIT IZ UPRAVNEGA POSTOPKA. PREDNOST BODO IMELI KANDIDATI Z DELOVNIMI IZKUŠNJAMI NA PODROČJU UPRAVNEGA IN CIVILNEGA PRAVA TER Z OPRAVLJENIM PDI. ZAŽELENE LASTNOSTI KANDIDATA: ZANESLJIVOST, NATANČNOST, SISTEMATIČNOST, SPOSOBNOST TIMSKEGA DELA, KOMUNIKATIVNOST.  JAVNI USLUŽBENEC BO NALOGE OPRAVLJAL NA DELOVNEM MESTU PODSEKRETAR EKO SKLADA, V IZHODIŠČNEM PLAČNEM RAZREDU 43 (BRUTO PLAČA JE 2.389,72 EUR). KANDIDATI NAJ POŠLJEJO VLOGO ZA ZAPOSLITEV NA PRIJAVNEM OBRAZCU DOSTOPNEM NA POVEZAVI: https://ekosklad.si/informacije/o-skladu/zaposlitev/javni-razpis-za-prosto-delovno-mesto-podsekretar-eko-skalda-v-sluzbi-za-pravne-zadeve TER DOKAZILO O IZOBRAZBI PO ELEKTRONSKI POŠTI NA NASLOV: zaposlitevekosklad.si , S PRIPISOM V ZADEVI SPOROČILA: Prijava na prosto delovno mesto Podsekretar Eko sklada, številka: XI/2024. NEPOPOLNE VLOGE NE BODO UVRŠČENE V IZBIRNI POSTOPEK.

, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1242 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 7 años.

Empleador: Eko sklad, Slovenski okoljski javni sklad, Bleiweisova cesta 30 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BRATOVIĆ LIDIJA
Contact Phone: 01 241 48 38
Contact Email: zaposlitevekosklad.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF51210.

Ver las 56 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos › Personal directivo de la administración pública › personal directivo de la administración pública ofertadas.