Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > director de tecnología/directora de tecnología > Vodja Področja Informacijskih Tehnologij In Komunikacij (j017904 Poslovni Vodja Programa Vii/2) Na Področju Informacijskih Tehnologij In Komunikacij V Tehničnem Sektorju, šifra 185 - M/ž

VODJA PODROČJA INFORMACIJSKIH TEHNOLOGIJ IN KOMUNIKACIJ (J017904 POSLOVNI VODJA PROGRAMA VII/2) NA PODROČJU INFORMACIJSKIH TEHNOLOGIJ IN KOMUNIKACIJ V TEHNIČNEM SEKTORJU, ŠIFRA 185 - M/Ž

Empleo de director de tecnología/directora de tecnología en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones › Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones › director de tecnología/directora de tecnología.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Menedžerji/menedžerke za proizvodnjo in operativo › Menedžerji/menedžerke za informacijsko in komunikacijsko tehnologijo › Menedžerji/menedžerke za informacijsko in komunikacijsko tehnologijo.

Descripción de la oferta de trabajo:

MENEDŽER ZA INFORMACIJSKO-KOMUNIKACIJSKO TEHNOLOGIJO, poskusno delo 5 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, NAČRTOVANJE, ORGANIZIRANJE, VODENJE, NADZOROVANJE IN USKLAJEVANJE DELA NA PODROČJU TER USKLAJEVANJE DELA Z DRUGIMI ORGANIZACIJSKIMI ENOTAMI,  NAČRTOVANJE IN REALIZACIJA POSODOBITVE IN RAZŠIRITVE POSLOVNIH, PROCESNIH, MULTIMEDIJSKIH, KOMUNIKACIJSKIH IN SISTEMOV ZA DIGITALNO OBVEŠČANJE, SPREMLJANJE RAZVOJA TEHNOLOGIJ TER NJIHOVO UVAJANJE V PRAKSO TER SVETOVANJE IN PRIPRAVA PREDLOGOV ZA RAZVOJ DELOVNEGA PODROČJA, SPREMLJANJE PREDPISOV Z DELOVNEGA PODROČJA (ZUNANJIH IN NOTRANJIH) TER ZAGOTAVLJANJE IZVAJANJA DELOVNIH POSTOPKOV ORGANIZACIJSKE ENOTE V SKLADU Z VELJAVNIMI PREDPISI, VODENJE SISTEMSKIH APLIKACIJ ZA POTREBE POSLOVANJA CD, SODELOVANJE PRI PRIPRAVAH IN IZVEDBI LETNIH NAČRTOV IN JAVNIH NAROČIL Z DELOVNEGA PODROČJA IN UPRAVLJANJE S STROŠKI, PRIPRAVA NAČRTA USPOSABLJANJ IN IZVAJANJE RAČUNALNIŠKEGA USPOSABLJANJA ZAPOSLENIH.

, Zainteresirani kandidati naj si obvezno ogledajo razpisne pogoje na spletni strani: https://www.cd-cc.si/prosta-delovna-mesta, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1219 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 4 años.

Empleador: CANKARJEV DOM, KULTURNI IN KONGRESNI CENTER, Prešernova cesta 10 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PRIMC UROŠ
Contact Phone: 040 796 131
Contact Email: cd.vloziscecd-cc.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Enero de 2024, y con identificador de la vacante:PD58244.

Ver las 7 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores y gerentes de producción y operaciones › Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones › Directores de servicios de tecnología de la información y las comunicaciones › director de tecnología/directora de tecnología ofertadas.