Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Hungría > Ingenieros electricistas > Villamosmérnök (energetikai Mérnök)

Demanda de Ingenieros electricistas en Del-Dunantul (Hungría)

Villamosmérnök (energetikai Mérnök)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes : Ingenieros electricistas.

Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Villamosmérnökök : Erősáramú villamosmérnökök

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) Van Megoldás Természetesen Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Villamosmérnök (energetikai mérnök) munkatársat keres pécsi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.02.28 - , állásegyeztetés helye és módja: jelentkezés önéletrajzzal az infoReemplazar por una arrobaterrasol.hu e-mail címre.

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Villamosmérnök, ;Speciális követelmények:Erősáramú villamosmérnök

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Dunántúl.

Ver 360 ofertas de trabajo en "Del-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 27/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Van Megoldás Természetesen Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 7624 Pécs, Vince utca 15/B.

Contacto: Koger Gyula

Email: infoReemplazar por una arrobaterrasol.hu

Teléfono: (.) ..

Ver las 236 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes : Ingenieros electricistas ofertadas.