Europeos.es : Inicio > Empleo en Hungría > Mecánicos y ajustadores electricistas > Villamos Gépek és Készülékek Műszerésze, Javítója (szervizes és Kisgépszerelő)

Búsqueda en Hungría (Del-Alfold) de Mecánicos y ajustadores electricistas

Villamos Gépek és Készülékek Műszerésze, Javítója (szervizes és Kisgépszerelő)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas.

Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Erős- és gyengeáramú villamos ipari szerelők : Erősáramú berendezések szerelői : Elektroműszerészek és -szerelők

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) NÉMETH JÓZSEFNÉ Villamos gépek és készülékek műszerésze, javítója munkatársat keres kecskeméti munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.05.31 - , állásegyeztetés helye és módja: Előzetes egyeztetés telefonon: 06-30/218-44-98; e-mailben: a nemetszerszamgmail.com címen önéletrajzzal.

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Elektronikai műszerész;Mechatronikai műszerész, ;Speciális követelmények:A munka természetéből adódóan elsősorban nemdohányzó, 30 év körüli férfi munkaerőt várnak!

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 484 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 180500.0 HUF mínimo y 300000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: NÉMETH JÓZSEFNÉ.

Dirección: 6000 Kecskemét, Jókai Mór utca 25.

Contacto: Németh Józsefné

Email: nemetszerszamgmail.com

Teléfono: (30) 2184498.

Ver las 650 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.