Europeos.es : Inicio > Trabajo en Estonia > Directores de administración y servicios > Viljandi Linnahoolduse Juhataja

Viljandi Linnahoolduse juhataja. Louna-Eesti. Estonia

Empleo de Directores de administración y servicios en Louna-Eesti (Estonia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes.

Juhid : Haldus- ja ärijuhid : Põhitegevuse juhid ja haldusdirektorid : Põhitegevuse juhid ja haldusdirektorid, mujal liigitamata

Descripción de la oferta de trabajo:

Eelnev juhtimiskogemus vähemalt 2 aastat, kvaliteedijuhtimissüsteemi väljatöötamise ja juurutamise oskus, hea analüüsi- ja planeerimisvõime ning tehniline taip, väga hea suhtlemisoskus, kõrge kohuse- ja vastutustunne, tahe olla eestvedaja, hea pingetaluvus, Viljandi linna avalike üldkasutatavate territooriumide hooldus- ja heakorratööde korraldamine ja teostamine, linnavara ja infrastruktuuri rajatiste korrashoiu korraldamine või teostamine., Võimalust osaleda Viljandi linna hallatava asutuse arendamisel ja valdkonnaalastel koolitustel., Kandidaadil esitada visioon Viljandi Linnahoolduse põhieesmärgi (linna avalik üldkasutatavate territooriumide hooldus- ja heakorratööde korraldamine ja teostamine, linnavara ja infrastruktuuri rajatiste korrashoiu korraldamine või teostamine) täitmiseks.

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid: visioon, CV ja diplomi koopia saata Viljandi Linnavalitsusele Linnu 2 Viljandi või e-posti aadressile viljandiviljandi.ee

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Lõuna-Eesti.

Ver 94 ofertas de trabajo en "Louna-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 23/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Salario: mínimo 1750.0 EUR (Bruto).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto: Viljandi Linnavalitsus, Musta tee 30, Viljandi linn, Viljandi maakond

Empresa: Viljandi Linnavalitsus.

Dirección: Musta tee 30, Viljandi linn, Viljandi maakond.

Ver las 318 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.