Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Operadores de grúas, aparatos elevadores > Viličarist V Mariboru - M/ž

VILIČARIST V MARIBORU - M/Ž. Eslovenia

Empleos en Eslovenia de Operadores de grúas, aparatos elevadores

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de grúas, aparatos elevadores y afines.

Upravljavci/upravljavke strojev in naprav, industrijski izdelovalci/industrijske izdelovalke in sestavljavci/sestavljavke : Vozniki/voznice, upravljavci/upravljavke transportnih naprav in premičnih strojev : Upravljavci/upravljavke premičnih naprav : Upravljavci/upravljavke žerjavov, dvigal ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

VILIČARIST, poskusno delo , Določen čas, 1 mesec, polni delovni čas, 40, PRIPRAVLJANJE BLAGA NA PALETE IN V VOZIČKE, UPRAVLJANJE VILIČARJA, KOMISIONIRANJE SADJA IN ZELENJAVE V SKLADU Z NAROČILNICO, SKRB ZA SKLADIŠČNO DOKUMENTACIJO, ZAVAROVANJE BLAGA PRED POŠKODBAMI, SKRB ZA RED IN ČISTOČO NA DELOVNEM MESTU, PRIČAKUJEMO KANDIDATE Z IZKUŠNJAMI NA PODOBNIH DELOVNIH MESTIH, PRIPRAVLJENOST NA DELO POPOLDANSKI IZMENI, PRIPRAVLJENOST NA DELO OD PONEDELJKA DO ČETRTKA TER V SOBOTO, KANDIDATE KI UŽIVAJO V RAZGIBANEM, VENDAR FIZIČNEM DELU, ZAKLJUČENO VSAJ OSNOVNOŠOLSKO IZOBRAZBO IN ZNANJE SLOVENSKEGA JEZIKA.

NUDIMO ENOIZMENSKO DELO, STABILNO ZAPOSLITEV, UREJENO DELOVNO OKOLJE, STIMULATIVNO PLAČILO.

Prijavite se s klikom na ''Prijavi se zdaj''.

Prijava naj vključuje vaše kontaktne podatke (tel. številka, email) in življenjepis.

Za dodatne informacije smo vam na voljo na 02 23 48 260 ali na 030 210 036.

Trenkwalder kadrovske storitve, d.o.o., Žolgarjeva 19, 2000 Maribor., popoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: TRENKWALDER KADROVSKE STORITVE, D.O.O., Leskoškova cesta 9 D, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SUŽNIK BARBARA
Contact Phone: 02 23 48 260, 030 616 586
Contact Email: b.suzniktrenkwalder.com

Identificador de la vacante:NM24182.

Ver las 210 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de grúas, aparatos elevadores y afines ofertadas.