Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Operadores de grúas, aparatos elevadores > Viličarist - M/ž

Trabajo en Eslovenia de Operadores de grúas, aparatos elevadores

Viličarist - M/ž

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de grúas, aparatos elevadores y afines.

Upravljavci/upravljavke strojev in naprav, industrijski izdelovalci/industrijske izdelovalke in sestavljavci/sestavljavke : Vozniki/voznice, upravljavci/upravljavke transportnih naprav in premičnih strojev : Upravljavci/upravljavke premičnih naprav : Upravljavci/upravljavke žerjavov, dvigal ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

VILIČARIST, poskusno delo , Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, OPIS DELOVNIH NALOG:

- DELO NA RAČUNALNIKU IN S SKENERJEM,

- DELO S SKLADIŠČNO DOKUMENTACIJO IN IZDAJA SKLADIŠČNE DOKUMENTACIJE,

- PREVAŽANJE IN MANIPULIRANJE BLAGA Z VILIČARJEM,

- PREKLADANJE IN SKLADIŠČENJE BLAGA,

- PREVZEM BLAGA, ODPREMA,

- TEKOČE USKLAJEVANJE PRETOKA BLAGA,

- OSTALA DELA PO NAVODILIH VODJE.,  PRIČAKUJEMO:

- VSAJ IV. STOPNJO IZOBRAZBE,

- VSAJ 2-LETNE IZKUŠNJE IZ PRIMERLJIVEGA DELOVNEGA MESTA,

- OBVEZEN IZPIT ZA VILIČARJA IN IZKUŠNJE,

- TEHNIČNO USMERJENOST,

- DELAVNOST, ZANESLJIVOST, PRILAGODLJIVOST,

- ŽELJO PO DOLGOROČNI ZAPOSLITVI,

- VOZNIŠKI IZPIT B KATEGORIJE.  NUDIMO:

- MOŽNOST NAPREDOVANJA IN UČENJA NA DELOVNEM MESTU,

- REDNO, DOBRO IN STIMULATIVNO PLAČILO,

- UREJENO MENTORSTVO NA DELOVNEM MESTU,

- ZAPOSLITEV V USPEŠNEM PODJETJU IN UREJENEM DELOVNEM OKOLJU,

- DELO V ENI IZMENI.  DELOVNO MESTO SE NAHAJA V LOGATCU., dvoizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: ADECCO H.R., kadrovsko svetovanje, d.o.o., AMERIŠKA ULICA 8 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: OMAN MARUŠA
Contact Phone: 051 410 428
Contact Email: marusa.omanadecco.si

Identificador de la vacante:NZ96550.

Ver las 145 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de grúas, aparatos elevadores y afines ofertadas.