Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Finlandia > podador de árboles/podadora de árboles > Viherrakennustyöntekijä, 4 Paikkaa, Armstrong Hml Oy, Vantaa

Viherrakennustyöntekijä, 4 paikkaa, Armstrong HML Oy, Vantaa

Ofertas de trabajo en Helsinki-Uusimaa (Finlandia) de podador de árboles/podadora de árboles

Clasificación del trabajo: Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros › Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado › Agricultores y trabajadores calificados de jardines y de cultivos para el mercado › Agricultores y trabajadores calificados de huertas, invernaderos, viveros y jardines › podador de árboles/podadora de árboles.

Traducción de la profesión: Maanviljelijät, metsätyöntekijät ym › Maanviljelijät ja eläintenkasvattajat ym › Pelto- ja puutarhaviljelijät › Puutarhurit, kasvihuoneviljelijät ja -työntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Olemme vahvasti kasvava, mutta työntekijöistämme huolehtiva henkilöstöalan yritys. Missionamme on rakentaa kestävää työelämää sekä työntekijöille että työnantajille. Toimimme jo usealla alueella Suomessa ja pääkonttorimme sijaitsee Tampereella.

Haemme nyt asiakasyrityksellemme Riihimäelle:

Maa- ja Viherrakentajaa

Fyysinen työ raikkaassa ulkoilmassa houkuttaa? Haluat nähdä kättesi jäljen vielä pitkään? Putki- ja tasolaser tuttuja? Asiakasyrityksemme kaipaa maan- ja viherrakentamisen tekijöitä moniin työtehtäviin. Kaivataan perämiehiä, reunuskiveyksien ja viheralueiden tekijöitä. Myös leikkikenttien pystyttäjiä kaivataan. Voimassa olevat työturvallisuus- ja tietyöturvakortit taskussa.  Hakijoilta edellytämme joko alan koulutusta tai vastaavaa työkokemusta. B-ajokortti myös välttämätön.

Kohteet sijaitsevat Pääkaupunkiseudulla. Vaihtelevia kohteita ja tehtäviä.

Eduksi katsotaan:

      Täsmällisyys, luontainen tiimihenkisyys ja hyvä fyysinen kunto

      Ennen kaikkea innostunut ja vastuullinen asenne asiakaslähtöistä tiimityöskentelyä kohtaan

      Tieturva ja EA1

Vaatimukset:

      Aiempi kokemus tai vastaava koulutus

      Suomen kielen osaaminen/working knowledge of finnish language(perehdytys suomeksi/onboarding in finnish) B2 minimi.

      B-ajokortti(Työpaikalle pääsemiseen)

      Työturvallisuuskortti

Tarjoamme:

      Vakaan työn, jossa mahdollisuus työllistyä pidemmäksikin aikaa

Mikäli kiinnostuit tehtävästä, laita hakemuksesi meille mielellään CV:n kera ilmoituksen linkin kautta. Lisätietoja saat myös puhelimitse:

Kari Lindroos

0444455220

kari.lindroosarmstrong.fi

Meille Armstrongille kannattaa tulla töihin monestakin syystä.

Tarjoamme vahvan kokemuksemme erilaisista työ- ja koulutusmahdollisuuksista jokaisen työntekijämme käyttöön koko työsuhteen ajan ja tahtoessasi tämän jälkeenkin. Keskustelemme aidosti ihmisten kanssa ja meillä on ammattitaitoinen sekä pätevä porukka, joka huolehtii sinusta ja kaikista työsuhteisiin liittyvistä asioista.

Meillä on vahvat kädet ja lämmin sydän.

8h

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 1028 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 4.

Empleador: Armstrong HML Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:d79b3122-3cd7-42a2-94ed-c82ea49f70bc.

Ver las 26 ofertas de trabajo de Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros › Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado › Agricultores y trabajadores calificados de jardines y de cultivos para el mercado › Agricultores y trabajadores calificados de huertas, invernaderos, viveros y jardines › podador de árboles/podadora de árboles ofertadas.