Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Médicos generales > Višji Zdravnik Specialist - M/ž

VIŠJI ZDRAVNIK SPECIALIST - M/Ž. Eslovenia

Trabajos de Médicos generales en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos generales.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Zdravniki/zdravnice : Splošni zdravniki/splošne zdravnice

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVNIKI SPECIALISTI SPLOŠNE MEDICINE, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 18 mesecev oz.

DO 31.12.2020, skrajšan delovni čas, 16, IZVAJANJE NALOG IN PROGRAMOV S PODROČJA JAVNEGA ZDRAVJA, ANALIZA IN OCENJEVANJE ZDRAVSTVENEGA STANJA PREBIVALSTVA, PRIPRAVA STROKOVNIH PODLAG ZA NAČRTOVANJE, UVAJANJE IN EVALVACIJO UKREPOV NA PODROČJU JAVNEGA ZDRAVJA, OPRAVLJANJE ZDRAVNIŠKE SLUŽBE S PODROČJA JAVNEGA ZDRAVJA, IZVAJANJE DOLOČENIH STROKOVNIH NALOG S PODROČJA NJIHOVE SPECIALIZACIJE, PRIPRAVA IN OBDELAVA PODATKOV ZA NAMEN JAVNEGA ZDRAVJA, SODELOVANJE IN IZVAJANJE RAZVOJNO-RAZISKOVALNEGA, ZNANSTVENO-RAZISKOVALNEGA IN PEDAGOŠKEGA DELA, SODELOVANJE Z DRUGIMI STROKOVNJAKI NIJZ, SODELOVANJE Z DRUGIMI INSTITUCIJAMI NA PODROČJU ZDRAVSTVA IN MEDSEKTORSKO SODELOVANJE, SAMOSTOJNOST PRI DELU, DELO V TIMU, IZVEDBA NALOG V SKLADU Z SPLOŠNIMI AKTI NIJZ, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V SKLADU S STROKOVNIMI IN POSLOVNIMI INTERESI NIJZ PO NALOGU VODJE ALI DIREKTORJA., DR.

MED.

SPEC.

Nudimo zanimivo in raznoliko delo v urejenem kolektivu z možnostjo strokovnega razvoja ter dobre delovne pogoje.

Delovno razmerje se sklepa s krajšim delovnim časom 40 (16 ur/teden) za določen čas do 31.12.2020 s 3 mesečnim poskusnim delom.

Gre za delo na nalogi Analitika bolnišničnih obravnav.

Od kandidata pričakujemo dobro poznavanje sistema zdravstvenega varstva.

Ob prijavi obvezno navesti: "VIŠJI ZDR.

SPEC._CZV"., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Empleador: NACIONALNI INŠTITUT ZA JAVNO ZDRAVJE, Trubarjeva cesta 2 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ROŽIČ SANDA P.
Contact Phone: 01 2441 448
Contact Email: kadrovska.sluzbanijz.si

Identificador de la vacante:NM24637.

Ver las 416 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Médicos : Médicos generales ofertadas.