Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Especialistas en políticas de administración > »višji Svetovalec Za Vojaško Tehnologijo, Raziskave In Razvoj« (m/ž) V Direktoratu Za Logistiko, Sektorju Za Opremljanje, Oddelku Za Vojaško Tehnologijo, Raziskave In Razvoj, Za Nedoločen čas (šifra Dm 102272), Za Nedoločen čas. - M/ž

Contratación en Eslovenia de Especialistas en políticas de administración

»višji Svetovalec Za Vojaško Tehnologijo, Raziskave In Razvoj« (m/ž) V Direktoratu Za Logistiko, Sektorju Za Opremljanje, Oddelku Za Vojaško Tehnologijo, Raziskave In Razvoj, Za Nedoločen čas (šifra Dm 102272), Za Nedoločen čas. - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje splošnih zadev

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE ZAHTEVNIH STROKOVNIH NALOG NA OPERATIVNEM IN RAZVOJNEM PODROČJU DELA,

NEPOSREDNA POMOČ PRI STROKOVNIH NALOGAH

S PODROČJA DELA, SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU SISTEMSKIH REŠITEV

IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV S PODROČJA DELA

ODDELKA,

VODENJE IN SODELOVANJE PRI IZVAJANJU PROJEKTOV,

OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO ODREDBI NADREJENEGA.

, 1. Pogoji za zasedbo prostega delovnega mesta so objavljeni na spletnem portalu GOV. si. 2. Izbirni postopek bo potekal v več kot eni fazi (z izločanjem kandidatov), smer izobrazbe in delovne izkušnje iz izvajanja nalog in drugih aktivnosti oddelka 3. Kandidate vabimo, da vložijo prijavo v pisni obliki (OBVEZNO NA PRILOŽENEM OBRAZCU »VLOGA ZA ZAPOSLITEV«), z natančno izpolnjenimi vsemi rubrikami in lastnoročno podpisano izjavo o izpolnjevanju pogojev: http://www.mju.gov.si/zbirke/delovna-mesta/,«; sklicna št. 110-18/2020« na naslov: Ministrstvo za obrambo, SGS, SKZ, Oddelek za kadrovske zadeve, Vojkova cesta 55, 1000 Ljubljana.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: MINISTRSTVO ZA OBRAMBO REPUBLIKE SLOVENIJE, Vojkova cesta 55 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: FIREDER BUČALIČ TATJANA
Contact Phone: 01 471 2200
Contact Email: glavna.pisarnamors.si

Identificador de la vacante:NU27190.

Ver las 368 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración ofertadas.