Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Especialistas en políticas de administración > Višji Svetovalec V Sektorju Za Integracijo - M/ž

Empleo en Eslovenia de Especialistas en políticas de administración

Višji Svetovalec V Sektorju Za Integracijo - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje splošnih zadev

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV,

SAMOSTOJNA PRIPRAVA ZAHTEVNIH ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH ZAHTEVNIH GRADIV,

KOORDINIRANJE DELA V INTEGRACIJSKI HIŠI,

SVETOVANJE OSEBAM Z MEDNARODNO ZAŠČITO,

IZVAJANJE SKRBNIŠTVA NAD POGODBAMI, POMOČ PRI PRIPRAVI PREDPISOV, KOORDINIRANJE IZVAJANJA ZAHTEVNEJŠIH NALOG, SODELOVANJE PRI PROJEKTIH IN VODENJE PROJEKTOV,

SODELOVANJE V DELOVNIH SKUPINAH,

SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH NALOG PO NAVODILU NADREJENEGA.

, Obvezno usposabljanje za imenovanje v naziv in osnovna raven znanja tujega jezika. Ostali pogoji za zaposlitev, način prijave in dokumentacija, ki jo mora kandidat obvezno priložiti prijavi, so navedeni v objavi na osrednjem spletnem mestu državne uprave www.gov.si/zbirke/delovnamesta.  Kandidat vloži prijavo (priporočeno na obrazcu, ki je objavljen na osrednjem spletnem mestu državne uprave www.gov.si/zbirke/delovnamesta), z vsemi obveznimi izjavami z označbo: za javni natečaj št. 1100-4/2021 - DM 96 višji svetovalec v SI na naslov Urad Vlade Republike Slovenije za oskrbo in integracijo migrantov, Cesta v Gorice 15, 1000 Ljubljana oziroma na elektronski naslov: gp.uoimgov.si.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Empleador: URAD VLADE REPUBLIKE SLOVENIJE ZA OSKRBO IN INTEGRACIJO MIGRANTOV, Cesta v Gorice 15 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: DIŽOVNIK URŠKA
Contact Phone: 01 200 84 24
Contact Email: gp.uoimgov.si

Identificador de la vacante:NZ98351.

Ver las 527 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración ofertadas.