Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley > Višji Svetovalec Za Razvoj - M/ž

VIŠJI SVETOVALEC ZA RAZVOJ - M/Ž. Eslovenia

Vacante de Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Cariniki/carinice, davkarji/davkarice, referenti/referentke za socialno varnost ipd : Strokovni državni uslužbenci/strokovne državne uslužbenke, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

REFERENT ZA JAVNOUPRAVNE ZADEVE, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SODELOVANJE IN PRIPRAVA OSNUTKOV PREDPISOV IN DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH GRADIV, ZBIRANJE, UREJANJE IN PRIPRAVA PODATKOV ZA OBLIKOVANJE ZAHTEVNEJŠIH GRADIV, OBLIKOVANJE ZAHTEVNIH GRADIV S PREDLOGI UKREPOV, OPRAVLJANJE DRUGIH UPRAVNIH NALOG PODOBNE ZAHTEVNOSTI, SNOVANJE IN URESNIČEVANJE KONCEPTA RAZVOJA OBČINE ŠMARJEŠKE TOPLICE NA STRATEŠKI IN OPERATIVNI RAVNI, DELA NA PODROČJU KOMUNALNIH ZADEV OPRAVLJANJE STROKOVNIH IN UPRAVNIH TER DRUGIH NALOG IN ZAGOTAVLJANJE POGOJEV IN NADZOR ZA RAZVOJ KOMUNALNEGA IN CESTNEGA GOSPODARSTVA, PROMETA IN ZVEZ, VODNEGA GOSPODARSTVA TER ENERGETIKE, PRIPRAVA IN USKLAJEVANJE PREDLOGOV ZA INVESTICIJE IN INVESTICIJSKO VZDRŽEVANJE CEST, KOORDINACIJA VZDRŽEVANJA GOZDNIH CEST, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI IN VZDRŽEVANJU BAZE CESTNIH PODATKOV, ODLOČBE S PODROČJA OBČINSKIH CEST (ZAPORA, PREPOVED POSEGOV NA CESTE), UDELEŽBA NA MEJNIH UGOTOVITVENIH POSTOPKIH IN IZPELJAVA POSTOPKOV ODKUPOV, ODPRODAJE ZEMLJIŠČ..

NATANČEN OPIS DELOVNIH NALOG JE NAVEDEN NA WWW.SMARJESKE-TOPLICE.SI, Pogoji so navedeni na spletni strani www.smarjeske-toplice.si,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: OBČINA ŠMARJEŠKE TOPLICE, Šmarjeta 66 , 8220 ŠMARJEŠKE TOPLICE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KOTNIK MATEJA
Contact Phone: 07 38 44 330
Contact Email: mateja.kotniksmarjeske-toplice.si

Identificador de la vacante:NP54595.

Ver las 20 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.