Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley > Višji Svetovalec V Projektni Pisarni - M/ž

VIŠJI SVETOVALEC V PROJEKTNI PISARNI - M/Ž. Eslovenia

Vacantes de Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Cariniki/carinice, davkarji/davkarice, referenti/referentke za socialno varnost ipd : Strokovni državni uslužbenci/strokovne državne uslužbenke, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNI SODELAVEC ZA PRIPRAVO IN SPREMLJANJE PROGRAMOV V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, ORGANIZIRANJE MEDSEBOJNEGA SODELOVANJA IN USKLAJEVANJA NOTRANJIH ORGANIZACIJSKIH ENOT IN SODELOVANJA Z DRUGIMI ORGANI, SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV, SAMOSTOJNA PRIPRAVA ZAHTEVNIH ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH ZAHTEVNIH GRADIV, VODENJE IN ODLOČANJE V ZAHTEVNIH UPRAVNIH POSTOPKIH, VODENJE NAJZAHTEVNEJŠIH UPRAVNIH POSTOPKOV, SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH  NALOG, NUDI CELOVITO PODPORO PRI IZVAJANJU PROJEKTOV V OBČINI, VODI INVESTICIJE TER UPRAVLJA IN GOSPODARI Z INFRASTRUKTURNIMI OBJEKTI, NAPRAVAMI IN OPREMO, SODELUJE PRI OPERATIVNIH SESTANKIH NA GRADBIŠČIH, IZDELUJE METODOLOGIJO NAČRTOVANJA, SPREMLJANJA, IZVEDBE IN NADZORA INVESTICIJ, IZVAJA NALOGE PLANIRANJA IN NADZORA NAD PORABO PRORAČUNSKIH SREDSTEV, SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH UPRAVNIH IN STROKOVNIH NALOG  PODOBNE ZAHTEVNOSTI IZ DELOVNEGA PODROČJA OBČINSKE UPRAVE  PO  ODREDBI NADREJENEGA., Celotno besedilo javnega natečaja in ostali pogoji za zasedbo uradniškega delovnega mesta višji svetovalec v Projektni pisarni – za nedoločen čas v Mestni upravi Mestne občine Kranj so objavljeni na spletni strani Mestne občine Kranj (www.kranj.si v zavihku mestna občina - javni razpisi, naročila).,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: MESTNA OBČINA KRANJ, Slovenski trg 1 , 4000 KRANJ.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GREGORC MAJA
Contact Phone: 04 237 31 17
Contact Email: maja.gregorckranj.si

Identificador de la vacante:NR91372.

Ver las 38 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.