VIŠJI SVETOVALEC ZA PRAVNE ZADEVE - M/Ž. Osrednjeslovenska

Búsqueda de Profesionales en derecho en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:
PRAVNI SVETOVALEC, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, ZASTOPANJE OBČINE V UPRAVNIH, SODNIH IN DRUGIH POSTOPKIH, PRIPRAVA PREDLOGOV ODLOKOV, GRADIV IN DRUGIH AKTOV OBČINE, PRIPRAVA IN SKLEPANJE POGODB IN DRUGIH AKTOV, STROKOVNA IN ADMINISTRATIVNA POMOČ ORGANOM IN FUNKCIONARJEM OBČINE TER KOORDINACIJA DELA, VODENJE POSTOPKOV JAVNEGA NAROČANJA, PRIPRAVA PRAVNIH MNENJ, SKRB ZA PREMOŽENJE OBČINE, IZDAJANJE POTRDIL IZ URADNIH EVIDENC, SKRB ZA PRORAČUN OBČINE, KOORDINACIJA PROJEKTOV, SVETOVANJE OBČANOM, ORGANIZIRANJE MEDSEBOJNEGA SODELOVANJA IN USKLAJEVANJA DELA OBČINE UPRAVE, ORGANOV OBČINE IN FUNKCIONARJEV TER SODELOVANJA Z DRUGIMI ORGANI, SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV, SAMOSTOJNA PRIPRAVA ZAHTEVNIH ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH ZAHTEVNIH GRADIV, VODENJE IN ODLOČANJE V ZAHTEVNIH UPRAVNIH POSTOPKIH, VODENJE NAJZAHTEVNEJŠIH UPRAVNIH POSTOPKOV, SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH NALOG, DRUGE NALOGE PO ODREDBI IN NAVODILU ŽUPANA ALI DIREKTORJA OBČINSKE UPRAVE. , univerzitetna izobrazba oziroma visoka strokovna izobrazba s specializacijo ali magisterijem oziroma druga bolonjska stopnja, najmanj 4 leta delovnih izkušenj ,opravljen strokovni izpit iz upravnega postopka, (če ga kandidat nima, ga lahko opravi naknadno), opravljeno obvezno usposabljanje za imenovanje v naziv (če ga kandidat nima, ga lahko opravi naknadno), znanje uradnega jezika, državljanstvo Republike Slovenije, ne smejo biti pravnomočno obsojeni zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in ne smejo biti obsojeni na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev, zoper njih me sme biti vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1114 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 14/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OBČINA DOL PRI LJUBLJANI.

Dirección: Dol pri Ljubljani 1 , 1262 DOL PRI LJUBLJANI.

Contacto: ZAJEC MARIJA

Email: obcinaReemplazar por una arrobadol.si

Teléfono: 01 530 32 40.

Ver las 166 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.