Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Profesionales en derecho > Višji Svetovalec - M/ž

VIŠJI SVETOVALEC - M/Ž. Eslovenia

Ofertas de trabajo de Profesionales en derecho en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

PRAVNI SVETOVALEC, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, PRIPRAVA IN POMOČ PRI PRIPRAVI OSNUTKOV PREDPISOV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV, ZBIRANJE, UREJANJE IN PRIPRAVA PODATKOV ZA OBLIKOVANJE ZAHTEVNEJŠIH GRADIV, VODENJE IN ODLOČANJE V ZAHTEVNIH UPRAVNIH POSTOPKIH TER VODENJE NAJZAHTEVNEJŠIH UPRAVNIH POSTOPKOV, SAMOSTOJNA PRIPRAVA ZAHTEVNIH ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH ZAHTEVNIH GRADIV, PRIPRAVA GRADIVA IN SODELOVANJE NA SEJAH OBČINSKIH SVETOV, ODBOROV IN KOMISIJ, PRIPRAVA IN VODENJE POSTOPKOV JAVNIH NAROČIL NA VSEH PODROČIJ IZ PRISTOJNOSTI LOKALNE SAMOUPRAVE, PRIPRAVA IN VODENJE POSTOPKOV PODELITVE KONCESIJ NA VSEH PODROČIJ IZ PRISTOJNOSTI LOKALNE SAMOUPRAVE, VLAGANJE E-ZEMLJIŠKOKNJIŽNIH PREDLOGOV, PRIPRAVA IN PREGLED RAZLIČNIH VRST POGODB, UREJANJE KADROVSKIH ZADEV, VODENJE POSTOPKOV RAVNANJA S STVARNIM PREMOŽENJEM, VARSTVO OSEBNIH PODATKOV, OPRAVLJANJE NALOG Z DELOVNIH PODROČIJ, KI SO V PRISTOJNOSTI LOKALNE SAMOUPRAVE, DRUGE NALOGE S PRAVNEGA PODROČJA V SKLADU Z VELJAVNIMI PREDPISI, SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH NALOG., Celotno besedilo javnega natečaja, z vsemi pogoji za zasedbo delovnega mesta, je dostopno na spletni strani Skupne občinske uprave občin v Spodnjem Podravju: http://www.sou-info.si/, kjer je priložen tudi obrazec, s katerim se kandidat prijavi na razpisano delovno mesto.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 4 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: SKUPNA OBČINSKA UPRAVA OBČIN V SPODNJEM PODRAVJU, Mestni trg 1 , 2250 PTUJ.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KUKOVIČ MARTIN
Contact Email: obcina.ptujptuj.si

Identificador de la vacante:NR12380.

Ver las 158 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.